AGATONIA CRAFT SRL
CUI 29951942 · J23/736/2012
AGATONIA CRAFT SRL are CUI 29951942, nr. de înregistrare J23/736/2012, înmatriculată pe 22.03.2012. Sediul social e în Sat Piscu, Comuna Ciolpani, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9003. În 2025: cifră de afaceri 187.371 lei, profit net 16.949 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 187 mii lei · mediana 220 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 40 mii lei | 42% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 9% · mediana 22.2% | 41% din mediană |
| Cifră pe salariat | 94 mii lei · mediana 202 mii lei | 46% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 187.371 | 157.102 | 44.483 | 154.080 | 280.659 | 25.200 | 0 | — | 1.100 | 186.857 | 214.907 | 146.965 | 6.472 |
| Venituri totale | 187.371 | 157.102 | 44.488 | 154.087 | 290.339 | 32.200 | 0 | 0 | 1.100 | 186.858 | 214.907 | 146.967 | 6.473 |
| Cheltuieli totale | 166.745 | 156.701 | 105.669 | 152.666 | 112.317 | 14.153 | 37.040 | 121.382 | 200.789 | 261.967 | 122.149 | 34.658 | 7.184 |
| Profit / pierdere brută | 20.626 | 401 | -61.181 | 1.421 | 178.022 | 18.047 | -37.040 | -121.382 | -199.689 | -75.109 | 92.758 | 112.309 | -711 |
| Profit / pierdere netă | 16.949 | -444 | -61.627 | 218 | 174.164 | 17.081 | -37.040 | -121.382 | -199.834 | -80.530 | 88.708 | 108.888 | -711 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 3.543 | 8.493 | 13.444 | 0 | 0 | 44.262 | 44.262 | 69.303 | 85.072 | 192 | 345 |
| Active circulante | 280.803 | 162.094 | 71.468 | 116.753 | 77.250 | 25.211 | 11 | 86 | 46.006 | 197.796 | 159.324 | 160.025 | 4.252 |
| Stocuri | 0 | 23.067 | 59.450 | 41.539 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 261.494 | 94.403 | 6.440 | 70.000 | 32.650 | 25.200 | 0 | — | 11.620 | 10.520 | 11.247 | 11.047 | 242 |
| Casa și conturi la bănci | 19.309 | 44.624 | 5.578 | 5.214 | 44.600 | 11 | 11 | 86 | 34.386 | 187.276 | 148.077 | 148.978 | 4.010 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 54 | 35 | 252 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 317.526 | 215.820 | 128.274 | 117.100 | 12.513 | 256.396 | 248.277 | 249.009 | 173.547 | 150.544 | 47.311 | 51.840 | 5.108 |
| Capitaluri proprii | -36.723 | -53.672 | -53.228 | 8.398 | 78.181 | -231.185 | -248.266 | -204.661 | -83.279 | 116.555 | 197.085 | 108.377 | -511 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 9003 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGATONIA CRAFT SRL |
| Nr. reg. com. | J23/736/2012 |
| EUID | ROONRC.J23/736/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-22 |
| Sediu social | Str. Câmpului, 39, Sat Piscu Com. Ciolpani, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT PISCU COM. CIOLPANI, STR. CÂMPULUI, NR.39 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.S. IKON ART SRL | aceeași clădire |
| AC LUXURY ESTATE NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER 2A SRL | aceeași clădire |
| ATELIERUL LUI BOGDAN SRL | aceeași clădire |
| AUTOMATION AND DRIVES S.R.L. | aceeași clădire |
| CARAVANA MESTESUGURILOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONNECT LAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRAFT EXPO SRL-D | aceeași clădire |
| FAMILY MSM SRL | aceeași clădire |
| LUT ARS S.R.L. | aceeași clădire |
| PISCU CAMP S.R.L. | aceeași clădire |
| PRIER TASTE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9003 | 2021 – 2025 |
| 8520 | 2012 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (35)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25