Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

EVERGREEN SOLUTIONS SRL

CUI 29966889 · J7/114/2012 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

EVERGREEN SOLUTIONS SRL are CUI 29966889, nr. de înregistrare J7/114/2012, înmatriculată pe 26.03.2012. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6311. În 2018: cifră de afaceri 699.851 lei, profit net 651.059 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Cifra de afaceri a scăzut 33% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 14 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 700 mii lei · mediana 158 mii lei 442% din mediană
Profit net 651 mii lei · mediana 40 mii lei de 16× mediana
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 93% · mediana 36.4% 255% din mediană
Cifră pe salariat 350 mii lei · mediana 221 mii lei 159% din mediană

Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 700 mii lei
2012: 170 mii lei 122013: 280 mii lei 132014: 280 mii lei 142015: 274 mii lei 152016: 442 mii lei 162017: 1,0 mil lei 172018: 700 mii lei 18
Profit net 651 mii lei
2012: 82 mii lei 122013: 111 mii lei 132014: 109 mii lei 142015: 130 mii lei 152016: 393 mii lei 162017: 962 mii lei 172018: 651 mii lei 18
Salariați 2
2012: 1 122013: 2 132014: 2 142015: 2 152016: 2 162017: 2 172018: 2 18
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2018201720162015201420132012
Cifra de afaceri netă699.8511.038.595442.474274.351280.107279.886170.203
Venituri totale705.8231.057.450453.214283.460284.512286.141172.614
Cheltuieli totale47.76584.92051.640145.238166.776166.90585.175
Profit / pierdere brută658.058972.530401.574138.222117.736119.23687.439
Profit / pierdere netă651.059962.047392.724129.991109.201110.65282.261
Active imobilizate——————236
Active circulante656.056965.924413.895314.581209.155233.837153.715
Creanțe68.732186.427140.238258.801164.717228.27147.834
Casa și conturi la bănci587.324779.497273.65755.78044.4385.566105.881
Datorii4.7573.63720.931184.35099.754122.98571.490
Capitaluri proprii651.299962.287392.964130.231109.401110.85282.461
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați2222221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 20.11.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
CAEN principal6311
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCEVERGREEN SOLUTIONS SRL
Nr. reg. com.J07/114/2012
EUIDROONRC.J7/114/2012
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2012-03-26
Sediu socialStr. Sucevei, 11, Mun. Botoşani, BOTOŞANI
Domiciliu fiscalJUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. SUCEVEI, NR.11, SC.A, ET.1, AP.8
Telefon0742075041
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANDICOMA SRL aceeași clădire
ECO PROJECT TEHNO SRL aceeași clădire
THE 3D OFFICE - U.A.D.D. CONCEPT LAB S.R.L. aceeași clădire
VILMA COM SRL aceeași clădire
ACICAD NEW EXPERT S.R.L. 54 m
ARIA SOLIS S.R.L. 54 m
UVONNE CONSULT OPTIC SRL 54 m
AGRO-NASTY SRL 63 m
NATDANY SRL inactiv 63 m
PUSCASU-POPA & CO SNC inactiv 63 m
SALON CONTUR S.R.L. inactiv 63 m
UNIARTIST G.F. SALON SRL 63 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

63112012 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

4207247 ANDICOMA SRL
25790720 ECO PROJECT TEHNO SRL
33546719 THE 3D OFFICE - U.A.D.D. CONCEPT LAB S.R.L.
37984070 BEBE VILLAGE SRL
39844056 LUNGU D. VIORICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
40090860 DRÎMBARIU MIHAELA-CAROLINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
40418810 BUCURIA PITICILOR S.R.L.
40418836 RELAX ADVENTURES S.R.L.
46866910 BROSEGA DEVELOPMENT SPACE S.R.L.
47460013 ŢARĂ LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
50096665 FEGHIU MARIUS-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
51217480 GORGAN ROBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (1)

6311

Alte firme din Botoşani

6651555 INFOCONT RECORD SRL
14425109 ANDREA IMPEX SRL
17349170 IDEA SOFT SRL
18275314 KATIUSHA SRL
18835705 AMAZING DESIGN SRL
26511025 CORAMS GRUP SRL
28755310 AVF ELDARO SRL
33487400 ADMIN-DEP SYSTEMS S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25