AUTO UVERTURII SRL
CUI 29993565 · J2012003623407
AUTO UVERTURII SRL are CUI 29993565, nr. de înregistrare J2012003623407, înmatriculată pe 29.03.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 43.810 lei, profit net 10.786 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 129 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 4 mii lei | 295% din mediană |
| Marjă netă | 24.6% · mediana 3.6% | 683% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.810 | 1.093 | 0 | 67.501 | 78.197 | 37.306 | 4.539 | 12.193 | 24.568 | 38.328 | 38.204 | 33.677 | 45.080 | 17.017 |
| Venituri totale | 44.727 | 10.542 | 0 | 67.501 | 78.197 | 37.306 | 4.539 | 12.193 | 24.568 | 38.328 | 38.204 | 33.677 | 45.080 | 17.017 |
| Cheltuieli totale | 31.886 | 15.964 | 13.514 | 22.529 | 11.937 | 2.514 | 6.899 | 12.086 | 10.807 | 22.960 | 50.793 | 47.314 | 55.233 | 16.502 |
| Profit / pierdere brută | 12.841 | -5.422 | -13.514 | 44.972 | 66.260 | 34.792 | -2.360 | 107 | 13.761 | 15.368 | -12.589 | -13.637 | -10.153 | 515 |
| Profit / pierdere netă | 10.786 | -5.422 | -13.514 | 43.190 | 63.914 | 33.732 | -2.496 | -258 | 13.024 | 14.218 | -13.735 | -14.647 | -11.405 | 433 |
| Active imobilizate | 17.665 | 11.848 | 6.201 | 3.022 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 69.565 | 65.024 | 76.092 | 94.500 | 85.275 | 21.898 | 8.618 | 9.323 | 13.023 | 5.533 | 14.814 | 8.129 | 11.969 | 16.322 |
| Stocuri | 68 | 68 | 68 | 68 | 68 | 1.917 | 3.122 | 3.647 | 6.060 | 357 | 7.999 | 4.564 | 7.568 | 12.512 |
| Creanțe | 27.068 | 21.212 | 17.272 | 14.217 | 10.744 | 10.763 | 5.249 | 4.915 | 5.462 | 4.333 | 5.793 | 3.502 | 2.528 | 2.541 |
| Casa și conturi la bănci | 42.429 | 43.744 | 58.752 | 80.215 | 74.463 | 9.218 | 247 | 761 | 1.501 | 843 | 1.022 | 63 | 1.873 | 1.269 |
| Datorii | 505 | 932 | 932 | 2.647 | 2.294 | 2.831 | 23.284 | 21.493 | 24.935 | 30.469 | 53.968 | 33.548 | 22.741 | 15.689 |
| Capitaluri proprii | 86.725 | 75.940 | 81.361 | 94.875 | 82.981 | 19.067 | -14.666 | -12.170 | -11.912 | -24.936 | -39.154 | -25.419 | -10.772 | 633 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO UVERTURII SRL |
| Nr. reg. com. | J2012003623407 |
| EUID | ROONRC.J2012003623407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-29 |
| Sediu social | Bld. Uverturii, 144, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD UVERTURII, NR.144 |
| Telefon | 0722600550 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.M.E. DEPOZITE SRL | aceeași clădire |
| ABDK TOPLAM CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADEXIM FRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALMA CREATIVITY S.R.L. | aceeași clădire |
| AMBITECH DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ANUBITA MEDICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATLAS CLUB SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATLAS TRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| B & B SHOW IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST LINE TRANS TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| BMD MATERIALE DE CONSTRUCTII SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRICK TOY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25