TEREZIA PROD COM S.R.L.
CUI 3003729 · J40/30696/1992
TEREZIA PROD COM S.R.L. are CUI 3003729, nr. de înregistrare J40/30696/1992, înmatriculată pe 10.12.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2025: cifră de afaceri 984.775 lei, profit net 52.108 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 985 mii lei · mediana 254 mii lei | 387% din mediană |
| Profit net | 52 mii lei · mediana 7 mii lei | 696% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 5.3% · mediana 3% | 177% din mediană |
| Cifră pe salariat | 985 mii lei · mediana 162 mii lei | 609% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 984.775 | 1.177.744 | 1.195.001 | 2.882.749 | 3.033.473 | 3.092.584 | 1.002.322 | 993.533 | 993.533 | 1.849.555 | 1.692.484 | 1.807.931 | 1.351.176 | 1.517.104 | 1.517.938 |
| Venituri totale | 984.975 | 1.177.744 | 1.195.001 | 2.882.749 | 3.033.473 | 3.092.584 | 1.002.322 | 993.533 | 993.533 | 1.849.555 | 1.692.484 | 1.807.931 | 1.351.176 | 1.517.104 | 1.517.938 |
| Cheltuieli totale | 922.870 | 1.071.144 | 1.198.379 | 2.805.300 | 3.248.576 | 3.316.217 | 1.070.252 | 934.471 | 934.471 | 1.759.648 | 1.632.617 | 1.738.936 | 1.321.803 | 1.439.230 | 1.434.689 |
| Profit / pierdere brută | 62.105 | 106.600 | -3.378 | 77.449 | -215.103 | -223.633 | -67.930 | 59.062 | 59.062 | 89.907 | 59.867 | 68.995 | 29.373 | 77.874 | 83.249 |
| Profit / pierdere netă | 52.108 | 74.792 | -15.391 | 48.528 | -245.655 | -254.693 | -78.006 | 49.612 | 49.612 | 75.538 | 50.288 | 57.956 | 24.673 | 65.414 | 69.929 |
| Active imobilizate | 231 | 231 | 372 | — | — | — | — | 30.717 | 30.717 | 30.717 | 30.717 | 30.717 | 30.717 | 51.717 | 51.717 |
| Active circulante | 753.560 | 725.975 | 670.273 | 611.520 | -105.633 | 107.102 | 436.958 | 695.207 | 695.207 | 712.739 | 849.826 | 865.151 | 727.077 | 558.300 | 580.540 |
| Stocuri | 388.468 | 500.793 | 428.931 | 402.615 | -226.777 | 46.376 | 388.092 | 690.322 | 690.322 | 655.804 | 838.322 | 720.360 | 503.806 | 301.853 | 458.621 |
| Creanțe | 354.599 | 221.001 | 233.385 | 156.056 | 87.633 | 51.338 | 30.376 | 320 | 320 | 13.913 | 7.428 | 5.562 | 60.116 | 320 | 320 |
| Casa și conturi la bănci | 10.493 | 4.181 | 7.957 | 52.849 | 33.511 | 9.388 | 18.490 | 4.565 | 4.565 | 43.022 | 4.076 | 139.229 | 163.155 | 256.127 | 121.599 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 10.216 | 10.216 | 10.216 | 10.216 | 10.216 | 10.216 | 10.216 | 10.216 |
| Datorii | 146.569 | 171.092 | 190.323 | 115.808 | 445.674 | 412.754 | 514.764 | 13.081 | 13.081 | 80.225 | 292.850 | 358.463 | 278.345 | 155.242 | 242.897 |
| Capitaluri proprii | 607.222 | 555.114 | 480.322 | 495.712 | -551.307 | -305.652 | -77.806 | 723.059 | 723.059 | 673.447 | 597.909 | 547.621 | 489.665 | 464.991 | 399.576 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 4 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | — | 8 | 9 | 8 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.12.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEREZIA PROD COM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/30696/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/30696/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-12-10 |
| Sediu social | Str. Cobadin, 3, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. COBADIN, NR.3, BL.P19, SC.2, ET.P, AP.37 |
| Telefon | 4231097 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMELY CONT EXPERT SRL | aceeași clădire |
| ANABELLE PRODEXIM SRL | aceeași clădire |
| ARIO AGROSTAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTISAN INGREDIENTS SRL | aceeași clădire |
| ASCENDENT ELEMENT GROUP SRL | aceeași clădire |
| BUDU CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELSAAN88 ANALYTICS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ENOLA POP DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ESTUDIA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| EYESOFT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FADE MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| FLO-MIR ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1071 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25