EPIC BABY SHOP S.R.L.
CUI 30100591 · J51/148/2012
EPIC BABY SHOP S.R.L. are CUI 30100591, nr. de înregistrare J51/148/2012, înmatriculată pe 20.04.2012. Sediul social e în Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 16.792 lei, pierdere netă 1.308 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 199 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -7.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.792 | 21.503 | 33.270 | 130.620 | 2.896 | — | — | — | — | — | — | 0 | 6.478 | 10.376 |
| Venituri totale | 16.792 | 21.503 | 33.330 | 130.620 | 2.896 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.478 | 10.376 |
| Cheltuieli totale | 17.961 | 16.752 | 22.800 | 51.110 | 8.596 | — | — | — | — | — | 63 | 152 | 4.857 | 16.743 |
| Profit / pierdere brută | -1.169 | 4.751 | 10.530 | 79.510 | -5.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -63 | -152 | 1.621 | -6.367 |
| Profit / pierdere netă | -1.308 | 3.996 | 10.471 | 75.591 | -5.787 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -63 | -152 | 1.427 | -6.679 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 63 | 214 | 367 |
| Active circulante | 28.560 | 30.371 | 31.095 | 68.476 | 10.586 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 1.386 |
| Stocuri | 20.292 | 19.464 | 20.520 | 14.199 | 9.663 | — | — | — | — | — | — | — | — | 822 |
| Creanțe | 492 | 1.063 | 774 | 470 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.776 | 9.844 | 9.801 | 53.807 | 923 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 564 |
| Datorii | 864 | 1.367 | 6.087 | 3.939 | 21.640 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 5.274 | 8.232 |
| Capitaluri proprii | 27.696 | 29.004 | 25.008 | 64.537 | -11.054 | -5.266 | -5.266 | -5.266 | -5.266 | -5.266 | -5.266 | -5.203 | -5.052 | -6.479 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.04.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EPIC BABY SHOP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/148/2012 |
| EUID | ROONRC.J51/148/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-04-20 |
| Sediu social | Str. Izvorul Rece, 79, Sat Frumuşani Com. Frumuşani, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT FRUMUŞANI COM. FRUMUŞANI, STR. IZVORUL RECE, NR.79 |
| Telefon | 0721377008 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LUMICRIS 96 COMEXIM S.R.L. | 22 m |
| CEI MAI FRUMOSI PANTOFI SRL | 113 m |
| SGH STORES SRL | 113 m |
| FILIP MARKET S.R.L. | 143 m |
| GEO & BEBY MARKETING S.R.L. | 160 m |
| DIANA VALENTIN S.R.L. inactiv | 180 m |
| LA ÎNGHEŢATA ANTONIE S.R.L. | 180 m |
| TRANDAFIRUL DISTRIBUTION SRL | 180 m |
| FLOMER COM CONSTRUCT S.R.L. | 185 m |
| MSM PRO INSTAL S.R.L. | 196 m |
| THERMPLUS EXIM SRL | 196 m |
| NELU & DANI DISTRIBUTION SRL inactiv | 202 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4752 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
| 6786471 | GEXXUS SRL |
| 6932470 | NELMAR SRL |
| 17983525 | ADELLE ELITE SRL |
| 18507392 | SPACE DESIGN SRL |
| 22376546 | FIRFRAU SRL |
| 23425213 | MODA I.T. SRL |
| 23489551 | MEGAIT SRL |
| 23910510 | ACTIV TRAVANDI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25