BERNIS SERV SRL
CUI 30155686 · J2012005127408
BERNIS SERV SRL are CUI 30155686, nr. de înregistrare J2012005127408, înmatriculată pe 05.05.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9521. În 2025: cifră de afaceri 12.030 lei, pierdere netă 36.068 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 129 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -36 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -299.8% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 12 mii lei · mediana 112 mii lei | 11% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.030 | 23.295 | 29.075 | 27.370 | 35.670 | 66.496 | 209.290 | 154.562 | 114.176 | 83.153 | 98.013 | 69.540 | 45.477 | 25.233 |
| Venituri totale | 12.030 | 23.295 | 29.195 | 27.370 | 35.670 | 66.496 | 209.290 | 154.562 | 114.176 | 83.153 | 98.013 | 69.540 | 45.477 | 25.234 |
| Cheltuieli totale | 47.978 | 95.469 | 59.588 | 44.753 | 46.850 | 67.211 | 168.279 | 135.234 | 114.632 | 107.021 | 94.683 | 75.495 | 48.290 | 34.047 |
| Profit / pierdere brută | -35.948 | -72.174 | -30.393 | -17.383 | -11.180 | -715 | 41.011 | 19.328 | -456 | -23.868 | 3.330 | -5.955 | -2.813 | -8.813 |
| Profit / pierdere netă | -36.068 | -72.408 | -30.685 | -18.016 | -12.250 | -2.580 | 38.918 | 17.781 | -2.563 | -26.362 | 389 | -8.042 | -4.093 | -8.813 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 2.101 | 5.577 | 2.750 | — | — | — | — |
| Active circulante | 151 | 2.563 | 46.177 | 36.141 | 32.481 | 37.819 | 18.962 | 20.029 | 19.956 | 12.945 | 16.681 | 7.096 | 19.167 | 4.683 |
| Stocuri | — | — | 38.234 | 35.635 | 32.095 | 28.190 | 6.501 | 11.690 | 10.824 | 8.356 | 11.603 | 2.720 | 11.230 | 3.308 |
| Creanțe | 151 | 151 | 160 | 151 | 171 | 151 | 11.772 | 7.735 | 8.862 | 4.519 | 4.528 | 3.914 | 5.301 | 649 |
| Casa și conturi la bănci | — | 2.412 | 7.783 | 355 | 215 | 9.478 | 689 | 604 | 270 | 70 | 550 | 462 | 2.636 | 726 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 75 | 73 | — | — | — | 1 | — |
| Datorii | 169.575 | 135.918 | 107.125 | 66.403 | 44.727 | 37.816 | 16.379 | 58.541 | 79.723 | 62.366 | 37.040 | 27.844 | 31.874 | 13.296 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -169.424 | -133.355 | -60.948 | -30.262 | -12.246 | 3 | 2.583 | -36.336 | -54.117 | -46.721 | -20.359 | -20.748 | -12.706 | -8.613 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Jun 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 14.04.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9521 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BERNIS SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2012005127408 |
| EUID | ROONRC.J2012005127408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-05-05 |
| Sediu social | Şos. Giurgiului, 115A, CAMERA 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS GIURGIULUI, NR.115A, CAMERA 1, BL.9, ET.8, AP.35 |
| Telefon | 0729257773 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIONPOINT S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK ORANGE CAB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DENIS&KEVIN IMB S.R.L. | aceeași clădire |
| FMM NEW TECHNOLOGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEGASE ARHIV SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| STOTI SRL inactiv | aceeași clădire |
| TICH SERCO SRL inactiv | aceeași clădire |
| UNIVERSAL IT MASTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| IT EXPERT TECHNOLOGIES SRL inactiv | 52 m |
| STAR CONT & HR SRL | 52 m |
| BORMAR CONSTREXIM SRL | 67 m |
| C.G.R. AUDIT CONTABIL SRL inactiv | 67 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9521 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25