PAAN GUARD SECURITY SRL
CUI 30168490 · J2012000714292 · insolvență
PAAN GUARD SECURITY SRL are CUI 30168490, nr. de înregistrare J2012000714292, înmatriculată pe 09.05.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8001. În 2023: cifră de afaceri 1.392.438 lei, profit net 461.664 lei, 23 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -268 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 1.392.438 | 2.095.755 | 1.757.035 | 1.841.148 | 1.259.171 | 313.270 | 217.566 | 208.566 | 121.992 | 164.632 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 1.392.438 | 2.095.755 | 1.757.035 | 1.841.148 | 1.259.171 | 323.270 | 217.566 | 208.566 | 121.992 | 166.396 | 0 |
| Cheltuieli totale | 268.448 | — | 919.198 | 1.628.684 | 1.363.631 | 1.289.705 | 1.198.318 | 303.518 | 279.358 | 191.824 | 96.920 | 88.137 | 728 |
| Profit / pierdere brută | -268.448 | 0 | 473.240 | 467.071 | 393.404 | 551.443 | 60.853 | 19.752 | -61.792 | 16.742 | 25.072 | 78.259 | -728 |
| Profit / pierdere netă | -268.448 | 0 | 461.664 | 446.113 | 376.407 | 533.032 | 50.754 | 16.620 | -63.967 | 10.485 | 21.412 | 75.196 | -728 |
| Active imobilizate | — | 268.449 | 268.449 | 268.449 | 119.283 | 104.977 | -1 | — | 8.981 | — | — | — | — |
| Active circulante | 612.598 | 820.804 | 1.278.767 | 1.000.677 | 764.443 | 409.126 | 17.271 | 43.250 | 2.644 | 141.859 | 138.294 | 75.818 | 222 |
| Stocuri | — | — | — | 2.444 | 4.187 | — | 3.997 | 4.199 | 2.474 | — | — | 9.497 | — |
| Creanțe | 612.000 | 820.207 | 1.207 | 200.546 | 272.201 | 287.903 | 6.292 | 6.960 | — | 38.244 | 69.866 | 33.280 | — |
| Casa și conturi la bănci | 598 | 597 | 1.277.560 | 797.687 | 488.055 | 121.223 | 6.982 | 32.091 | 170 | 103.615 | 68.428 | 33.041 | 222 |
| Datorii | 1.792 | -20.000 | 437.963 | 622.762 | 133.475 | 140.259 | 176.459 | 114.791 | 245.313 | 35.265 | 42.214 | 1.150 | 750 |
| Capitaluri proprii | 610.806 | 1.109.253 | 1.109.253 | 646.364 | 750.251 | 373.844 | -159.189 | -71.541 | -233.688 | 106.594 | 96.080 | 74.668 | -528 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 23 | 47 | 45 | 43 | 43 | 21 | 23 | — | 19 | 38 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 31.03.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAAN GUARD SECURITY SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000714292 |
| EUID | ROONRC.J2012000714292 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-05-09 |
| Sediu social | Aleea Costineşti, 8, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE COSTINEȘTI, NR.8, BL.6, SC.B, ET.3, AP.26 |
| Telefon | 0766938935 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABA MESTER CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACVAMARTIN BREND S.R.L. | aceeași clădire |
| ADALEX MECHANIK S.R.L. | aceeași clădire |
| ADS RURAL INVEST SRL | aceeași clădire |
| AKTIV DESIGN BYG S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBOTRANS TURBO SRL | aceeași clădire |
| ALEANTO ONE LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEX GEO TEO DEL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALGAN UTIL REZIDENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALY TEK CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI DEMOLĂRI S.R.L. | aceeași clădire |
| ARYANA AUTO PARTS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8010 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (30)
Sunt 30 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25