SERDAN CONSTRUCT IMPEX S.R.L.
CUI 3017988 · J40/28347/1992
SERDAN CONSTRUCT IMPEX S.R.L. are CUI 3017988, nr. de înregistrare J40/28347/1992, înmatriculată pe 12.11.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2021: cifră de afaceri 4.363 lei, profit net 4.053 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -599 lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 4.363 | 12.987 | 18.261 | 22.303 | 31.857 | 48.133 | 16.907 | 18.774 | 18.863 | 42.056 | 48.502 |
| Venituri totale | 1 | 4.364 | 12.987 | 18.261 | 27.095 | 31.861 | 48.133 | 16.907 | 23.613 | 22.895 | 42.058 | 48.519 |
| Cheltuieli totale | 600 | 180 | 21.876 | 40.351 | 26.820 | 24.575 | 22.153 | 21.430 | 30.028 | 41.218 | 49.538 | 71.343 |
| Profit / pierdere brută | -599 | 4.184 | -8.889 | -22.090 | 275 | 7.286 | 25.980 | -4.523 | -6.415 | -18.323 | -7.480 | -22.824 |
| Profit / pierdere netă | -599 | 4.053 | -9.172 | -22.273 | 52 | 6.967 | 25.018 | -5.030 | -7.124 | -19.010 | -8.742 | -24.280 |
| Active circulante | 21.622 | 22.042 | 19.501 | 20.357 | 23.581 | 18.833 | 25.407 | 18.295 | 20.221 | 19.465 | 19.245 | 27.612 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 41 | — | — |
| Creanțe | 18.299 | 18.183 | 18.242 | 18.212 | 18.162 | 18.118 | 18.118 | 18.095 | 18.122 | 18.549 | 18.549 | 26.735 |
| Casa și conturi la bănci | 3.323 | 3.859 | 1.259 | 2.145 | 5.419 | 715 | 7.289 | 200 | 2.099 | 875 | 696 | 877 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.318 | 513 | 1.852 |
| Datorii | 59.410 | 59.231 | 60.743 | 52.427 | 33.378 | 28.681 | 42.222 | 60.129 | 57.025 | 50.463 | 30.428 | 31.392 |
| Capitaluri proprii | -37.788 | -37.189 | -41.242 | -32.070 | -9.797 | -9.848 | -16.815 | -41.834 | -36.804 | -29.680 | -10.670 | -1.928 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERDAN CONSTRUCT IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/28347/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/28347/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-11-12 |
| Sediu social | Str. Matei Voievod, 135, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MATEI VOIEVOD, NR.135, BL.D18, SC.A, ET.3, AP.11 |
| Telefon | 0742676436 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MEDICAL CENTER CIONAC SRL inactiv | aceeași clădire |
| VLAD SERVICII SRL inactiv | aceeași clădire |
| JAD IMPEX SRL | 32 m |
| MARANTA PRODEXIM SRL | 32 m |
| MARTIN CARS SOLUTIONS SRL | 32 m |
| NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L. | 32 m |
| TOFAN-ARKITECT SRL | 32 m |
| ACTIVE TRANSPORT CONSULTING SRL-D inactiv | 40 m |
| AVRAM'S KIDS S.R.L. inactiv | 40 m |
| BEATRICEBIA FOOD S.R.L. inactiv | 40 m |
| BRESTOIU CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 40 m |
| CAMBURIULIA AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 7866 | ANDORA PRODCOM SRL |
| 435579 | CICERO IMPORT EXPORT S.R.L. |
| 2838101 | OFERTA BOB PAL SRL |
| 10138834 | SIGMA AUTOCOLOR SRL inactiv |
| 22124255 | BAHRIN AURELIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25