AGUA SOL S.R.L.
CUI 30196244 · J12/1302/2012
AGUA SOL S.R.L. are CUI 30196244, nr. de înregistrare J12/1302/2012, înmatriculată pe 15.05.2012. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 47.040 lei, pierdere netă 2.556 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 47 mii lei · mediana 221 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -5.4% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 47.040 | 81.981 | 286.584 | 100.734 | 6.628 | 159.740 | 87.420 | 91.005 | 40.130 |
| Venituri totale | 47.040 | 82.441 | 286.584 | 100.734 | 6.628 | 159.740 | 87.420 | 91.005 | 40.130 |
| Cheltuieli totale | 49.596 | 153.646 | 229.628 | 29.043 | 959 | 3.806 | 31.587 | 34.242 | 6.369 |
| Profit / pierdere brută | -2.556 | -71.205 | 56.956 | 71.691 | 5.669 | 155.934 | 55.833 | 56.763 | 33.761 |
| Profit / pierdere netă | -2.556 | -71.205 | 34.664 | 68.668 | 5.474 | 151.158 | 53.211 | 54.433 | 32.556 |
| Active circulante | 121.628 | 107.952 | 147.058 | 370.557 | 299.060 | 295.343 | 142.030 | 89.273 | 32.883 |
| Stocuri | 98.225 | 84.993 | 29.740 | 80.039 | 67.880 | 63.386 | 48.526 | 54.013 | 24.271 |
| Creanțe | 21.470 | 13.790 | 37.924 | 12.743 | 5.062 | — | — | 10.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.933 | 9.169 | 79.394 | 277.775 | 226.118 | 231.957 | 93.504 | 25.260 | 8.612 |
| Datorii | 51.617 | 35.385 | 16.782 | 5.040 | 2.212 | 3.969 | 1.814 | 2.084 | 127 |
| Capitaluri proprii | 70.011 | 72.567 | 130.276 | 365.517 | 296.848 | 291.374 | 140.216 | 87.189 | 32.756 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4399 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGUA SOL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1302/2012 |
| EUID | ROONRC.J12/1302/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-05-15 |
| Sediu social | Pţa. Basarabiei, 7, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, PŢA. BASARABIEI, NR.7 |
| Telefon | 0755999509 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANADRAS INT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANVA COM SRL | aceeași clădire |
| BEDRAS SRL | aceeași clădire |
| CACTUS POOL S.R.L. | aceeași clădire |
| CRIDRAS SRL | aceeași clădire |
| DRAMMIS SRL | aceeași clădire |
| DRAS INTERNATIONALER HANDEL SRL | aceeași clădire |
| DRASALEX INT S.R.L. | aceeași clădire |
| DRASARDEAL INT S.R.L. | aceeași clădire |
| DRASGEROM INT S.R.L. | aceeași clădire |
| DRASILSE INT S.R.L. | aceeași clădire |
| DRASILVANIA INT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08