BRAND INVEST SOLUTIONS SRL
CUI 30239272 · J2012001421120
BRAND INVEST SOLUTIONS SRL are CUI 30239272, nr. de înregistrare J2012001421120, înmatriculată pe 24.05.2012. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2021: cifră de afaceri 9.665 lei, pierdere netă 6.374 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 9.665 | 500 | 73.850 | 12.261 | 7.039 | — | — | 0 | 0 | 1.694 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 9.665 | 500 | 73.850 | 12.261 | 7.039 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.694 |
| Cheltuieli totale | 2.786 | 1.116 | 21.837 | 16.039 | 9.433 | 35.524 | 16.563 | 1.040 | — | — | -22 | 1.623 | 7.674 |
| Profit / pierdere brută | -2.786 | -1.116 | -21.837 | -6.374 | -8.933 | 38.326 | -4.302 | 5.999 | 0 | 0 | 22 | -1.623 | -5.980 |
| Profit / pierdere netă | -2.786 | -1.116 | -21.837 | -6.374 | -8.948 | 36.110 | -4.671 | 5.788 | 0 | 0 | 22 | -1.670 | -5.980 |
| Active imobilizate | — | — | 2.901 | 5.616 | 8.331 | 11.046 | 187 | 99 | 597 | 597 | 597 | 597 | 597 |
| Active circulante | -900 | 1.132 | 22.942 | 49.649 | 85.371 | 85.095 | 2.285 | 2.829 | — | — | 485 | 510 | 2.133 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.563 |
| Creanțe | — | — | 501 | 7.291 | 30.452 | 17.602 | 900 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -900 | 1.132 | 22.441 | 42.358 | 54.919 | 67.493 | 1.385 | 2.829 | — | — | 485 | 510 | 570 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 8.657 | 21.180 | 21.180 | 24.418 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 23.990 | 23.236 | 41.747 | 61.854 | 84.253 | 90.661 | 8.683 | 4.568 | 8.025 | 8.025 | 8.510 | 8.557 | 8.510 |
| Venituri în avans | — | — | 14 | 14 | 9.679 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -24.890 | -22.104 | -7.261 | 14.577 | 20.950 | 29.898 | -6.211 | -1.640 | -7.428 | -7.428 | -7.428 | -7.450 | -5.780 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BRAND INVEST SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001421120 |
| EUID | ROONRC.J2012001421120 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-05-24 |
| Sediu social | Str. Ploieşti, 47-49, BIROU 3, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOIEŞTI, NR.47-49, BIROU 3, ET.1 |
| Telefon | 0744292961 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.I.M. DANEXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACOPERIȘURI PERFECTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX TRANSILVANIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMAGEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ALX HIGH CARE TRIP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALY & BOGDY SPEED SRL | aceeași clădire |
| AMENAJĂRI ȘI PROIECTĂRI S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIRA CAR SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| AMTEL GENERAL CONTRACTOR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANAHAD S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREIBARBER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APACZAI'S INSOMNIUM BINARY SYSTEM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7311 | 2017 – 2025 |
| 4771 | 2012 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (154)
Sunt 154 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
| 23752932 | CSB AUDIT SRL |
| 27083954 | RS WEB GROUP SRL |
| 30550421 | BAROSA RAUL TRUCK SRL inactiv |
| 31223703 | EDINA TAXI SRL |
| 31487810 | ISAWORLD S.R.L. inactiv |
| 31658066 | EUROSTEEL PROFILE SRL inactiv |
| 31734929 | VOI BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. inactiv |
| 33894985 | GREAT WHITE WOLF SRL inactiv |
| 34590330 | TEOSERV CRIS S.R.L. inactiv |
| 35778820 | EVO CUSTOM TEAM SRL |
| 37113114 | CALEDONIA PERFORMANCE SRL inactiv |
| 37466337 | BUS SED INVEST S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08