PROMO CART DESIGN SRL
CUI 30266285 · J17/664/2012
PROMO CART DESIGN SRL are CUI 30266285, nr. de înregistrare J17/664/2012, înmatriculată pe 31.05.2012. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 178.645 lei, pierdere netă 2.881 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-27 | SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI | Autocolante si benzi publicitare (Rev.2) | 670 lei |
| 2024-01-22 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 | Placute indicatoare (Rev.2) | 3 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 179 mii lei · mediana 172 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -1.6% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 178.645 | 151.180 | 162.045 | 132.358 | 134.667 | 163.759 | 186.840 | 146.523 | 110.982 | 107.919 | 106.283 | 85.980 | 45.384 | 49.872 |
| Venituri totale | 178.645 | 151.180 | 162.045 | 132.358 | 163.010 | 169.311 | 186.840 | 146.523 | 110.982 | 107.919 | 106.283 | 86.021 | 45.384 | 49.872 |
| Cheltuieli totale | 181.497 | 167.261 | 162.989 | 143.542 | 138.194 | 117.991 | 156.796 | 87.235 | 100.927 | 87.418 | 60.498 | 31.343 | 51.260 | 52.683 |
| Profit / pierdere brută | -2.852 | -16.081 | -944 | -11.184 | 24.816 | 51.320 | 30.044 | 59.288 | 10.055 | 20.501 | 45.785 | 54.678 | -5.876 | -2.811 |
| Profit / pierdere netă | -2.881 | -16.081 | -1.335 | -14.657 | 23.186 | 49.682 | 28.176 | 57.823 | 6.958 | 18.343 | 42.597 | 52.097 | -7.110 | -2.811 |
| Active imobilizate | 83.140 | 89.757 | 96.608 | 99.696 | 99.696 | 96.700 | 33.881 | 14.876 | 21.137 | 26.130 | 22.462 | 30.085 | 10.825 | 10.825 |
| Active circulante | 102.636 | 108.620 | 104.385 | 127.232 | 137.625 | 155.571 | 164.489 | 169.671 | 101.740 | 88.363 | 90.540 | 45.610 | 19.512 | 23.250 |
| Stocuri | 40.364 | 50.615 | 49.546 | 52.496 | 44.230 | 44.274 | 35.131 | 57.978 | 28.249 | 40.724 | 45.056 | 33.657 | 18.672 | 15.125 |
| Creanțe | 21.074 | 26.896 | 6.890 | 1.593 | 289 | 13.127 | 10.521 | 11.716 | 8.100 | 4.120 | 16.649 | 6.845 | 441 | 5.236 |
| Casa și conturi la bănci | 41.198 | 31.109 | 47.949 | 73.143 | 93.106 | 98.170 | 118.837 | 99.977 | 65.391 | 43.519 | 28.835 | 5.108 | 399 | 2.889 |
| Cheltuieli în avans | 2.910 | 2.910 | 2.910 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 21.500 | 31.220 | 17.755 | 19.445 | 15.181 | 26.317 | 22.098 | 16.452 | 12.604 | 11.178 | 28.030 | 33.319 | 40.058 | 36.686 |
| Capitaluri proprii | 167.186 | 170.067 | 186.148 | 207.483 | 222.140 | 225.954 | 176.272 | 168.095 | 110.273 | 103.315 | 84.972 | 42.376 | -9.721 | -2.611 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.05.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROMO CART DESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J17/664/2012 |
| EUID | ROONRC.J17/664/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-05-31 |
| Sediu social | Str. Textiliştilor, 2, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TEXTILIŞTILOR, NR.2, BL.B1, SC.22, ET.3, AP.36 |
| Telefon | 0236316984 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BAR AND GRILL BY BUBU S.R.L. | aceeași clădire |
| CREATIVE 7 DEN STUDIO SRL | aceeași clădire |
| GALACTION 2 SRL inactiv | aceeași clădire |
| MANEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ULTRADENT SRL | aceeași clădire |
| DANAMRV S.R.L. | 92 m |
| PARMA MEDDENT S.R.L. | 92 m |
| TOPOLITE BC S.R.L. | 92 m |
| YOUR DIGITAL PAL S.R.L. | 92 m |
| ASOCOMPLEXGRUP SRL inactiv | 94 m |
| POPA DANIEL COM SNC | 94 m |
| PORT EUROMONTAGE ROM SRL inactiv | 94 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7410 | 2015 – 2025 |
| 7311 | 2012 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Galaţi
| 1631050 | SELVIS MV SRL |
| 2643797 | OANCEA GALCOV SNC |
| 4411785 | GAPA GROUP SRL |
| 4973511 | REKLAMA CITY SRL |
| 7320355 | TRIFANESA SRL |
| 9934858 | FOGARTY SRL |
| 13298260 | DEM MEDIA SRL |
| 13347410 | PAPERPRINT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25