GERO BEDOT SRL
CUI 30387341 · J2012000280313
GERO BEDOT SRL are CUI 30387341, nr. de înregistrare J2012000280313, înmatriculată pe 03.07.2012. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 691.989 lei, profit net 57.915 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-20 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 403 lei |
| 2024-06-05 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 411 lei |
| 2024-01-31 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 630 lei |
| 2024-01-29 | Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porol | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 9 mii lei |
| 2024-01-29 | Muzeul Judetean de Istorie si Arta Zalau | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 134 lei |
| 2024-01-18 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 | Servicii de inspectie tehnica a automobi | 630 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 692 mii lei · mediana 172 mii lei | 402% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 31 mii lei | 184% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 8.4% · mediana 23.7% | 35% din mediană |
| Cifră pe salariat | 231 mii lei · mediana 176 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 691.989 | 632.050 | 416.098 | 334.527 | 309.932 | 291.562 | 306.553 | 330.179 | 306.452 | 267.687 | 201.907 | 194.134 | 113.117 | 49.069 |
| Venituri totale | 693.918 | 662.825 | 417.094 | 385.782 | 309.935 | 291.564 | 370.569 | 335.380 | 306.453 | 538.141 | 369.643 | 194.435 | 113.152 | 49.070 |
| Cheltuieli totale | 618.959 | 590.065 | 400.685 | 378.805 | 299.711 | 258.854 | 351.974 | 268.809 | 267.498 | 462.975 | 301.759 | 148.414 | 90.533 | 43.621 |
| Profit / pierdere brută | 74.959 | 72.760 | 16.409 | 6.977 | 10.224 | 32.710 | 18.595 | 66.571 | 38.955 | 75.166 | 67.884 | 46.021 | 22.619 | 5.449 |
| Profit / pierdere netă | 57.915 | 56.111 | 12.660 | 4.523 | 7.561 | 30.023 | 15.305 | 63.217 | 35.891 | 72.488 | 61.510 | 40.586 | 17.751 | 4.577 |
| Active imobilizate | 490.625 | 531.016 | 613.550 | 507.122 | 515.132 | 558.223 | 596.833 | 560.427 | 497.492 | 518.482 | 261.797 | 137.847 | 62.278 | 16.420 |
| Active circulante | 38.164 | 38.168 | 38.090 | 27.789 | 40.864 | 33.539 | 21.682 | 68.749 | 40.817 | 44.543 | 48.654 | 28.681 | 11.058 | 10.378 |
| Stocuri | 417 | 417 | 2.300 | 2.300 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 25.232 | 24.909 | 33.802 | 19.784 | 35.092 | 26.866 | 14.152 | 14.510 | 23.315 | 27.438 | 41.530 | 10.895 | 5.010 | 5.025 |
| Casa și conturi la bănci | 12.315 | 12.642 | 1.788 | 5.505 | 5.572 | 6.473 | 7.530 | 54.239 | 17.502 | 17.105 | 7.124 | 17.786 | 6.048 | 5.353 |
| Datorii | 345.614 | 343.924 | 285.338 | 181.268 | 206.876 | 250.203 | 306.979 | 332.946 | 305.296 | 365.903 | 185.827 | 103.414 | 50.808 | 22.021 |
| Capitaluri proprii | 183.175 | 225.260 | 366.302 | 353.643 | 349.120 | 341.559 | 311.536 | 296.230 | 233.013 | 197.122 | 124.624 | 63.114 | 22.528 | 4.777 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.07.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GERO BEDOT SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000280313 |
| EUID | ROONRC.J2012000280313 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-07-03 |
| Sediu social | Str. Mihail Sadoveanu, 10, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MIHAIL SADOVEANU, NR.10 |
| Telefon | 0360566070 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GIARRO TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| GURAGHE S.R.L. | aceeași clădire |
| ILIDA AUTO MEDIATION SRL | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL RENTAL CARS TEAM SRL | aceeași clădire |
| AAP MACARALE SERVICII S.R.L. | 113 m |
| HULUGEAN TRANS S.R.L. | 113 m |
| NICO GEO EXPEDITION SRL | 113 m |
| RAUL & MATEI INVEST S.R.L. | 113 m |
| EXPAVAJ COSTI S.R.L. | 143 m |
| KAPPA LIGHTNING S.R.L. | 164 m |
| MA BOIGO KNL S.R.L. | 164 m |
| STEF-ANI LABOR DENT S.R.L. | 164 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7120 | 2014 – 2025 |
| 7211 | 2013 |
| 7120 | 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Sălaj
| 17248028 | M5 PLUS SRL |
| 17280517 | METROPLAST SRL |
| 17546857 | MARCO DP SRL |
| 18842320 | QC UNIT SRL |
| 18913587 | QUALITY UNIT SRL |
| 21474805 | CONTROLUL CALITĂŢII SRL |
| 24399511 | RSVTI SERV SRL |
| 24554585 | AUTO-LUDWIG SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25