BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.
CUI 30440488 · J33/562/2012
BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. are CUI 30440488, nr. de înregistrare J33/562/2012, înmatriculată pe 17.07.2012. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 1.072.217 lei, profit net 163.149 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 105 mii lei | de 10× mediana |
| Profit net | 163 mii lei · mediana 7 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 8 · mediana 1 | 800% din mediană |
| Marjă netă | 15.2% · mediana 10.2% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 134 mii lei · mediana 110 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.072.217 | 1.003.332 | 705.494 | 476.765 | 374.802 | 320.418 | 280.805 | 31.203 | 26.994 | 11.671 | 22.700 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 1.072.251 | 1.013.538 | 714.463 | 480.077 | 416.949 | 360.029 | 281.160 | 31.203 | 26.995 | 11.672 | 22.700 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 876.934 | 768.887 | 567.439 | 545.382 | 381.394 | 320.518 | 268.581 | 103.862 | 63.965 | 5.676 | 12.482 | 6.641 | 38.671 | 9.841 |
| Profit / pierdere brută | 195.317 | 244.651 | 147.024 | -65.305 | 35.555 | 39.511 | 12.579 | -72.659 | -36.970 | 5.996 | 10.218 | -6.641 | -38.671 | -9.841 |
| Profit / pierdere netă | 163.149 | 214.253 | 140.871 | -69.146 | 31.806 | 36.411 | 9.981 | -72.972 | -37.268 | 5.645 | 9.537 | -6.641 | -38.671 | -9.841 |
| Active imobilizate | 139.132 | 105.728 | 9.688 | 15.683 | 20.454 | 9.583 | 10.184 | 4.373 | 2.400 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 140.907 | 136.187 | 138.117 | 39.347 | 38.797 | 51.391 | 10.410 | 10.412 | 10.446 | 12.548 | 7.613 | 4.393 | 7.741 | 2.890 |
| Stocuri | 3.011 | 390 | 3.276 | — | — | — | 300 | 300 | 300 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 102.228 | 8.287 | 89.251 | 15.463 | 4.932 | 14.536 | 1.063 | — | — | 681 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 35.668 | 127.510 | 45.590 | 23.884 | 33.865 | 36.855 | 9.047 | 10.112 | 10.146 | 11.867 | 7.613 | 4.393 | 7.741 | 2.890 |
| Cheltuieli în avans | 4.596 | 0 | 0 | — | — | — | 2.150 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 183.620 | 27.462 | 44.074 | 92.170 | 27.245 | 22.492 | 20.673 | 87.557 | 44.269 | 6.703 | 7.413 | 59.346 | 56.053 | 12.531 |
| Capitaluri proprii | 101.015 | 214.453 | 103.731 | -37.140 | 32.006 | 38.482 | 2.071 | -72.772 | -31.423 | 5.845 | 200 | -54.953 | -48.312 | -9.641 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 7 | 10 | 9 | 9 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.07.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/562/2012 |
| EUID | ROONRC.J33/562/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-07-17 |
| Sediu social | Str. Universităţii, 9, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. UNIVERSITĂŢII, NR.9 |
| Telefon | 0744520425 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2CUT ACADEMY S.R.L. | aceeași clădire |
| A-LEX TT GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ABAU METAL DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ACC WORKMEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCERR EXPERT SRL | aceeași clădire |
| ACCERR S.R.L. | aceeași clădire |
| ACU-PRO-MED SRL | aceeași clădire |
| ADDVANCES PROFESIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ADECLIVIA SRL | aceeași clădire |
| AGRIBIZ S.R.L. | aceeași clădire |
| ALASTIS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSIMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25