RSVTI TEHNIC EXPERT SRL
CUI 30470543 · J22/1226/2012 · dizolvare
RSVTI TEHNIC EXPERT SRL are CUI 30470543, nr. de înregistrare J22/1226/2012, înmatriculată pe 25.07.2012. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2024: cifră de afaceri 51.295 lei, profit net 2.796 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 51.295 | 90.475 | 84.530 | 85.025 | 87.713 | 87.850 | 71.200 | 57.170 | 97.385 | 101.915 | 113.850 | 81.556 | 16.820 |
| Venituri totale | 16.113 | 51.295 | 90.475 | 84.530 | 85.025 | 87.713 | 87.850 | 71.200 | 57.170 | 97.385 | 101.915 | 113.850 | 81.556 | 36.143 |
| Cheltuieli totale | 19.164 | 47.979 | 46.660 | 81.993 | 46.899 | 44.326 | 43.760 | 50.079 | 42.376 | 56.459 | 76.571 | 47.944 | 43.236 | 31.738 |
| Profit / pierdere brută | -3.051 | 3.316 | 43.815 | 2.537 | 38.126 | 43.387 | 44.090 | 21.121 | 14.794 | 40.926 | 25.344 | 65.906 | 38.320 | 4.405 |
| Profit / pierdere netă | -3.051 | 2.796 | 42.928 | 1.709 | 37.292 | 42.575 | 41.914 | 19.667 | 14.222 | 38.978 | 22.286 | 62.490 | 35.873 | 3.900 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 420 | 2.027 | 23.375 | 27.594 | 19.615 |
| Active circulante | 327 | 8.045 | 49.400 | 40.016 | 115.984 | 112.711 | 86.598 | 68.062 | 51.274 | 71.665 | 99.024 | 64.422 | 30.376 | 15.574 |
| Creanțe | — | 4.252 | 16.840 | 18.355 | 44.715 | 50.240 | 55.890 | 49.235 | 47.560 | 57.125 | 67.177 | 54.558 | 27.871 | 11.230 |
| Casa și conturi la bănci | 327 | 3.793 | 32.560 | 21.661 | 71.269 | 62.471 | 30.708 | 18.827 | 3.714 | 14.540 | 31.847 | 9.864 | 2.505 | 4.344 |
| Datorii | 102 | 4.769 | 5.992 | 37.827 | 46.852 | 38.296 | 12.844 | 16.556 | 5.213 | 5.351 | 4.996 | 8.395 | 17.997 | 31.089 |
| Capitaluri proprii | 225 | 3.276 | 43.408 | 2.189 | 69.132 | 74.415 | 73.754 | 51.506 | 46.061 | 66.734 | 96.055 | 79.402 | 39.973 | 4.100 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.07.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RSVTI TEHNIC EXPERT SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1226/2012 |
| EUID | ROONRC.J22/1226/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-07-25 |
| Sediu social | Str. Vasile Lupu, 148, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.148, BL.G, ET.5, AP.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTOCONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONDEV CONSTRUCT MBG SRL | aceeași clădire |
| FAST SOFT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FIMAN EHS S.R.L. | aceeași clădire |
| FIMAN EXPERT SRL | aceeași clădire |
| FIMAN SUPPORT SRL | aceeași clădire |
| MED SUPPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| SIAMI FASHION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SPALATORIE COVOARE ROYAL S.R.L. | aceeași clădire |
| TITANIUM DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| AD TOPO S.R.L. | 36 m |
| BITONIC SRL | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Iaşi
| 1965638 | POTENTIAL SRL |
| 5552561 | TRIPACO SRL |
| 7856087 | SERMECOM SRL |
| 10055780 | PENNASOL IMPEX SRL |
| 11180748 | TEST SERVICE SRL |
| 14977537 | ITP AUTO SERVICII SRL |
| 15636120 | AUTO EX SRL |
| 16471179 | VAROM TRADING SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25