ANDREI POWER INDUSTRIES SRL
CUI 30475877 · J2012000540301
ANDREI POWER INDUSTRIES SRL are CUI 30475877, nr. de înregistrare J2012000540301, înmatriculată pe 26.07.2012. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3512. În 2025: cifră de afaceri 1.658.898 lei, profit net 951.344 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,7 mil lei · mediana 134 mii lei | de 12× mediana |
| Profit net | 951 mii lei · mediana 5 mii lei | de 206× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 57.3% · mediana 6% | 955% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,7 mil lei · mediana 219 mii lei | 758% din mediană |
Comparat cu 4.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.658.898 | 2.002.467 | 1.615.607 | 920.917 | 743.668 | 568.614 | 576.291 | 571.786 | 576.115 | 579.072 | 608.623 | 651.660 | 107.886 | 0 |
| Venituri totale | 1.804.483 | 2.123.721 | 1.736.493 | 953.386 | 744.007 | 596.722 | 576.456 | 571.929 | 576.230 | 585.829 | 613.231 | 651.660 | 148.027 | 0 |
| Cheltuieli totale | 676.088 | 930.001 | 597.227 | 498.393 | 514.727 | 507.188 | 459.420 | 471.180 | 403.493 | 402.371 | 410.213 | 395.918 | 48.814 | 2.665 |
| Profit / pierdere brută | 1.128.395 | 1.193.720 | 1.139.266 | 454.993 | 229.280 | 89.534 | 117.036 | 100.749 | 172.737 | 183.458 | 203.018 | 255.742 | 99.213 | -2.665 |
| Profit / pierdere netă | 951.344 | 1.031.374 | 1.124.506 | 446.698 | 222.436 | 84.030 | 111.272 | 95.030 | 158.193 | 180.555 | 198.960 | 251.498 | 98.008 | -2.665 |
| Active imobilizate | 511.685 | 803.687 | 1.014.216 | 1.214.779 | 1.525.880 | 1.921.380 | 2.154.571 | 2.362.225 | 2.685.765 | 3.781.059 | 3.854.438 | 3.920.526 | 4.554.717 | 18.518 |
| Active circulante | 511.249 | 3.214.014 | 1.881.471 | 1.539.132 | 731.859 | 58.559 | 1.185.716 | 812.557 | 936.048 | 416.612 | 468.848 | 520.279 | 388.223 | 1.553 |
| Stocuri | — | — | 4.025 | — | — | — | — | — | — | — | 170 | 170 | 170 | — |
| Creanțe | 214.889 | 163.479 | 39.230 | 74.788 | 31.477 | 26.753 | 25.639 | 36.357 | 18.600 | 24.311 | 265.476 | 226.451 | 274.177 | 1.353 |
| Casa și conturi la bănci | 296.360 | 3.050.535 | 1.838.216 | 1.464.344 | 700.382 | 31.806 | 1.160.077 | 776.200 | 917.448 | 379.590 | 124.944 | 293.658 | 276 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 17.671 | 69.528 | 137.397 | 161.633 | 212.411 | 263.189 | 313.966 | 364.744 | 415.522 | 466.299 | 517.077 | 570.681 | — | — |
| Datorii | 88.133 | 86.435 | 63.664 | 1.070.630 | 1.071.934 | 1.067.347 | 2.562.502 | 2.559.047 | 3.151.886 | 3.141.086 | 3.743.610 | 4.353.523 | 4.792.569 | 22.536 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 795.628 | 550.052 | 310.222 | 54.128 | — |
| Capitaluri proprii | 952.472 | 4.000.794 | 2.969.420 | 1.844.914 | 1.398.216 | 1.175.781 | 1.091.751 | 980.479 | 885.449 | 727.256 | 546.701 | 347.741 | 96.243 | -2.465 |
| Capital subscris vărsat | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.07.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 3512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDREI POWER INDUSTRIES SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000540301 |
| EUID | ROONRC.J2012000540301 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-07-26 |
| Sediu social | Bld. Lucian Blaga, 125/C, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. LUCIAN BLAGA, NR.125/C, ET.1, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARTA POWER INDUSTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| TOP TABAC RETAIL S.R.L. | aceeași clădire |
| TECNORENT S.R.L. | 36 m |
| SMART TECH COMUNICATIONS S.R.L. | 44 m |
| MB VLAD BROKER CENTER SRL | 74 m |
| VM PRO INSURANCE 2017 SRL | 74 m |
| HORVATH KRISTOFER TRADING S.R.L. inactiv | 91 m |
| HOPAK SRL | 94 m |
| ALTAMIRA SRL | 129 m |
| DINA SERENITE SRL inactiv | 130 m |
| NOEMI & ALEX TOUR SRL | 131 m |
| NOEMI INTERTOURS SRL inactiv | 131 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3511 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25