DERMALITE SRL
CUI 30507448 · J2012001251053
DERMALITE SRL are CUI 30507448, nr. de înregistrare J2012001251053, înmatriculată pe 02.08.2012. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 255.519 lei, profit net 43.162 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 256 mii lei · mediana 220 mii lei | 116% din mediană |
| Profit net | 43 mii lei · mediana 40 mii lei | 108% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 16.9% · mediana 22.2% | 76% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 202 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 255.519 | 727.625 | 356.172 | 116.110 | — | 182.415 | 230.847 | 213.908 | 150.610 | 85.185 | 92.677 | 0 | 4.500 |
| Venituri totale | 402.925 | 993.725 | 408.675 | 252.364 | 45.418 | 273.252 | 321.685 | 304.747 | 241.446 | 135.005 | 128.802 | 0 | 4.581 |
| Cheltuieli totale | 352.234 | 362.206 | 281.979 | 212.808 | 67.237 | 158.286 | 190.081 | 243.535 | 232.507 | 123.548 | 106.096 | 25.412 | 3.902 |
| Profit / pierdere brută | 50.691 | 631.519 | 126.696 | 39.556 | -21.819 | 114.966 | 131.604 | 61.212 | 8.939 | 11.457 | 22.706 | -25.412 | 679 |
| Profit / pierdere netă | 43.162 | 612.964 | 123.313 | 38.418 | -21.819 | 112.050 | 129.295 | 59.073 | 7.433 | 10.605 | 19.926 | -25.412 | 542 |
| Active imobilizate | 686.744 | 874.554 | 1.056.297 | 114.677 | 281.140 | 336.627 | 447.602 | 558.577 | 669.552 | 780.527 | 419.340 | — | — |
| Active circulante | 75.840 | 676.586 | 1.052.584 | 88.193 | 3.614 | 136.059 | 198.753 | 55.603 | 44.143 | 435.319 | 59.920 | 141.230 | 154.745 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 140.476 | — |
| Creanțe | 59.294 | 434.006 | 937.293 | 1.458 | 1.458 | — | — | — | — | 392.590 | 1.214 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.546 | 242.580 | 115.291 | 86.735 | 2.156 | 136.059 | 198.753 | 55.603 | 44.143 | 42.729 | 58.706 | 754 | 154.745 |
| Datorii | 147.299 | 79.292 | 983.878 | 82.663 | 68.383 | 77.028 | 129.521 | 76.771 | 144.523 | 563.269 | 187.599 | 165.900 | 154.003 |
| Venituri în avans | 571.883 | 718.732 | 984.851 | 103.368 | 237.950 | 283.368 | 374.204 | 465.041 | 555.877 | 646.714 | 296.404 | — | — |
| Capitaluri proprii | 43.402 | 753.116 | 140.152 | 16.839 | -21.579 | 112.290 | 142.630 | 72.368 | 13.295 | 5.863 | -4.743 | -24.670 | 742 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DERMALITE SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001251053 |
| EUID | ROONRC.J2012001251053 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-02 |
| Sediu social | Str. Anton Bacalbaşa, 2, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ANTON BACALBAŞA, NR.2 |
| Telefon | 0745899688 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HOKIDE KIDS SRL | aceeași clădire |
| NASTAMED SRL inactiv | aceeași clădire |
| NERONI COMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| NPA MED SRL | aceeași clădire |
| OSTEOPROTECT SRL | aceeași clădire |
| RAD FIZ MED CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| TORIA ART S.R.L. | aceeași clădire |
| TRADUCERI EXPRES S.R.L. | aceeași clădire |
| AJAKA FOOD SRL inactiv | 72 m |
| AKA COMP ART SRL inactiv | 72 m |
| ANOTHER DISTRIBUTION COMPANY S.R.L. | 72 m |
| ANOTHER REAL ESTATE SUPPLIER S.R.L. | 72 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bihor
| 48696 | CAB.MED.SIRCA SRL |
| 61016 | NEGRINI SRL |
| 61032 | MEDICALA HIPOCRATE SRL |
| 108909 | MEDICOR SRL |
| 2397706 | PRO-FAMILIA SRL |
| 2720776 | PELICAN IMPEX SRL |
| 3184676 | ECOMED SRL |
| 3392421 | ARSMED SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25