Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AGRO-COM-SERV-ERIKA S.R.L.

CUI 3050755 · J08/980/1991

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AGRO-COM-SERV-ERIKA S.R.L. are CUI 3050755, nr. de înregistrare J08/980/1991, înmatriculată pe 04.07.1991. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8042. În 2015: cifră de afaceri 48.638 lei, pierdere netă 20.054 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2015)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 82% față de anul anterior
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 49 mii lei · mediana 124 mii lei 39% din mediană
Profit net -20 mii lei · mediana 17 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -41.2% · mediana 19.4% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 49 mii lei
2011: 251 mii lei 112012: 276 mii lei 122013: 275 mii lei 132014: 277 mii lei 142015: 49 mii lei 15
Profit net -20 mii lei
2011: 17 mii lei 112012: 45 mii lei 122013: 11 mii lei 132014: 24 mii lei 142015: -20 mii lei 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Cifra de afaceri netă48.638276.763275.017276.313250.503
Venituri totale49.445276.763275.062276.335250.505
Cheltuieli totale69.499248.647262.230223.050231.322
Profit / pierdere brută-20.05428.11612.83253.28519.183
Profit / pierdere netă-20.05423.61710.77944.75916.537
Active imobilizate—03.97711.93215.909
Active circulante151.334188.515147.222129.317123.588
Creanțe67.93895.79460.47495.993121.567
Casa și conturi la bănci83.39692.72186.74833.3242.021
Datorii017.1273.4284.25847.265
Capitaluri proprii151.334171.388147.771136.99192.232
Capital subscris vărsat1.0001.0001.0001.0001.000

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 04.07.1991
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal8042
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAGRO-COM-SERV-ERIKA SRL
Nr. reg. com.J08/980/1991
EUIDROONRC.J08/980/1991
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1991-07-04
Sediu socialStr. Republicii, 55, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. REPUBLICII, NR.55
Telefon268475647
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
D & R COMPANY SRL aceeași clădire
OPTICA TEHNICO MEDICALE SRL aceeași clădire
TRAVEL & FOOD CORONA SRL inactiv 36 m
SILVANIA JOIN SRL inactiv 40 m
MODEL TRAINS SRL inactiv 47 m
ZENABEAUTY SRL-D inactiv 47 m
ARTEX INTERNATIONAL SRL 52 m
POCRILD COMTRANS SRL inactiv 52 m
EMAD SERV SRL inactiv 53 m
MIR SRL 53 m
MIRACOLE SRL 53 m
CEASORNICĂRIA TA SRL 58 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47892011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Braşov

16782779 SIX STARS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25