NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 30563162 · J2012000404388
NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are CUI 30563162, nr. de înregistrare J2012000404388, înmatriculată pe 17.08.2012. Sediul social e în Sat Drăganu, Comuna Valea Mare, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6290. În 2025: cifră de afaceri 651.500 lei, profit net 212.094 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 652 mii lei · mediana 286 mii lei | 228% din mediană |
| Profit net | 212 mii lei · mediana 113 mii lei | 188% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.6% · mediana 45.2% | 72% din mediană |
| Cifră pe salariat | 652 mii lei · mediana 297 mii lei | 220% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 651.500 | 882.099 | 978.158 | 745.598 | 520.427 | 529.930 | 372.892 | 362.734 | 241.406 | 52.190 | 50.655 | 19.775 | 18.625 | 900 |
| Venituri totale | 652.545 | 882.253 | 988.658 | 786.216 | 520.438 | 566.077 | 372.892 | 362.870 | 241.454 | 52.205 | 50.655 | 19.775 | 18.625 | 900 |
| Cheltuieli totale | 421.272 | 526.958 | 712.450 | 339.340 | 291.492 | 268.501 | 204.648 | 233.310 | 144.731 | 46.281 | 35.352 | 17.815 | 8.205 | 4.120 |
| Profit / pierdere brută | 231.273 | 355.295 | 276.208 | 446.876 | 228.946 | 297.576 | 168.244 | 129.560 | 96.723 | 5.924 | 15.303 | 1.960 | 10.420 | -3.220 |
| Profit / pierdere netă | 212.094 | 332.796 | 266.623 | 439.574 | 223.742 | 292.263 | 165.209 | 125.914 | 93.363 | 4.358 | 13.783 | 1.367 | 9.861 | -3.247 |
| Active imobilizate | 57.613 | 50.924 | 91.553 | 109.987 | 112.901 | 161.396 | — | 616 | 19.635 | 36.610 | 55.711 | 74.812 | 1.306 | 2.731 |
| Active circulante | 324.727 | 561.214 | 609.347 | 407.371 | 224.670 | 266.835 | 198.060 | 177.606 | 132.826 | 19.773 | 2.139 | 8.054 | 12.733 | 879 |
| Stocuri | 1.440 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 310.815 | 514.794 | 218.772 | 306.034 | 68.180 | 246.495 | 6.978 | 2.231 | 2.696 | 2.315 | — | 7.565 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.472 | 46.420 | 390.575 | 101.337 | 156.490 | 20.340 | 191.082 | 175.375 | 130.130 | 17.458 | 2.139 | 489 | 12.733 | 879 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.210 | 16.630 | 2.402 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 170.006 | 279.102 | 434.037 | 77.440 | 117.799 | 152.358 | 35.013 | 52.068 | 32.777 | 30.061 | 35.886 | 74.685 | 7.225 | 6.657 |
| Capitaluri proprii | 212.334 | 333.036 | 266.863 | 439.918 | 223.982 | 292.503 | 165.449 | 126.154 | 119.684 | 26.322 | 21.964 | 8.181 | 6.814 | -3.047 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.08.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bălceşti |
| CAEN principal | 6290 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ |
| Nr. reg. com. | J2012000404388 |
| EUID | ROONRC.J2012000404388 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-17 |
| Sediu social | DRĂGANU, 301, Sat Drăganu Com. Valea Mare, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT DRĂGANU COM. VALEA MARE, DRĂGANU, NR.301 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6209 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25