GERO & GIFAN SRL
CUI 30586409 · J39/409/2012
GERO & GIFAN SRL are CUI 30586409, nr. de înregistrare J39/409/2012, înmatriculată pe 24.08.2012. Sediul social e în Sat Suraia, Comuna Suraia, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 352.530 lei, pierdere netă 74.068 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 353 mii lei · mediana 158 mii lei | 223% din mediană |
| Profit net | -74 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -21% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 353 mii lei · mediana 175 mii lei | 202% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 352.530 | 432.854 | 483.412 | 679.207 | 144.476 | 1.200 | 32.640 | 82.888 | 87.468 | 123.959 | 72.679 | 20.641 |
| Venituri totale | 352.530 | 432.854 | 504.276 | 683.707 | 145.086 | 1.200 | 84.339 | 204.266 | 87.468 | 123.959 | 72.679 | 20.641 |
| Cheltuieli totale | 420.793 | 402.349 | 438.640 | 522.894 | 173.204 | 37.137 | 131.038 | 192.229 | 55.081 | 61.921 | 84.890 | 39.444 |
| Profit / pierdere brută | -68.263 | 30.505 | 65.636 | 160.813 | -28.118 | -35.937 | -46.699 | 12.037 | 32.387 | 62.038 | -12.211 | -18.803 |
| Profit / pierdere netă | -74.068 | 21.245 | 60.749 | 152.723 | -32.453 | -35.973 | -49.229 | 5.909 | 29.763 | 58.319 | -14.392 | -19.422 |
| Active imobilizate | 34.818 | 43.188 | 15.471 | 30.402 | 49.698 | 75.107 | 44.213 | 134.646 | 773 | 773 | 773 | 773 |
| Active circulante | 272.861 | 341.564 | 329.408 | 436.821 | 231.319 | 203.944 | 218.944 | 176.163 | 71.146 | 29.564 | 25.987 | 14.624 |
| Stocuri | 175.045 | 175.045 | 172.791 | 167.673 | 165.120 | 164.411 | 164.411 | 129.889 | 48.861 | 1.175 | 10.034 | — |
| Creanțe | 70.715 | 65.267 | 82.157 | 23.754 | 17.397 | 17.953 | 20.455 | 19.889 | 10.003 | -438 | 2.660 | 1.041 |
| Casa și conturi la bănci | 27.101 | 101.252 | 74.460 | 245.394 | 48.802 | 21.580 | 34.078 | 26.385 | 12.282 | 28.827 | 13.293 | 13.583 |
| Datorii | 357.668 | 360.673 | 290.545 | 371.778 | 338.295 | 303.877 | 252.009 | 250.432 | 17.451 | 5.632 | 60.374 | 34.619 |
| Capitaluri proprii | -49.989 | 24.079 | 54.334 | 95.445 | -57.278 | -24.826 | 11.148 | 60.377 | 54.468 | 24.705 | -33.614 | -19.222 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GERO & GIFAN SRL |
| Nr. reg. com. | J39/409/2012 |
| EUID | ROONRC.J39/409/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-24 |
| Sediu social | Str. PRINCIPALĂ I, 90A, Sat Suraia Com. Suraia, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT SURAIA COM. SURAIA, STR. PRINCIPALĂ I, NR.90A |
| Telefon | 0740054026 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALYA EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANNABELLA SRL | aceeași clădire |
| BAZAVAN DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| CRAMICAR PREST SRL | aceeași clădire |
| ECO GOLD FISHING SRL | aceeași clădire |
| INSTACENTER PREST SRL | aceeași clădire |
| SM UNIK CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| TALUPET INTERMED SRL | aceeași clădire |
| LASIDAMCONS S.R.L. | 280 m |
| EDICOS CONSTRUCT S.R.L. | 386 m |
| LAMD SERV SRL | 386 m |
| MIRFLORVAL- LUCIS SRL | 386 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vrancea
| 2846090 | RIANCOM SRL |
| 2848474 | OSTAR IMPEX SRL |
| 3181394 | DOREX SRL |
| 3355415 | GRIGORE VOLOS VIRGIL SNC |
| 3614897 | SERVTIM SRL |
| 4141649 | EM-DO TRANS SRL |
| 4908262 | MARINEX SERV SRL |
| 4909233 | COSPET IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25