EXPERT DENTAL LAB SRL
CUI 30588043 · J40/9688/2012 · radiată
EXPERT DENTAL LAB SRL are CUI 30588043, nr. de înregistrare J40/9688/2012, înmatriculată pe 24.08.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2022: cifră de afaceri 43.065 lei, profit net 1.420 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -12 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 43.065 | 198.292 | 241.683 | 247.059 | 270.321 | 316.761 | 312.133 | 218.450 | 168.796 | 124.745 | 20.182 |
| Venituri totale | 0 | 44.365 | 198.292 | 241.683 | 247.065 | 270.324 | 316.761 | 312.133 | 218.450 | 168.796 | 124.745 | 20.182 |
| Cheltuieli totale | 11.822 | 41.653 | 120.070 | 161.385 | 208.747 | 219.934 | 259.642 | 224.227 | 194.108 | 184.471 | 88.516 | 26.302 |
| Profit / pierdere brută | -11.822 | 2.712 | 78.222 | 80.298 | 38.318 | 50.390 | 57.119 | 87.906 | 24.342 | -15.675 | 36.229 | -6.120 |
| Profit / pierdere netă | -11.822 | 1.420 | 75.617 | 78.006 | 35.847 | 47.686 | 53.951 | 84.784 | 17.789 | -20.739 | 32.486 | -6.725 |
| Active imobilizate | 28.319 | 40.098 | 51.224 | 63.473 | 75.619 | 88.462 | 2.677 | 3.801 | 4.742 | 2.590 | 3.125 | 411 |
| Active circulante | 37.137 | 51.637 | 69.044 | 65.384 | 65.622 | 75.057 | 67.812 | 95.469 | 21.763 | 23.695 | 29.012 | 5.457 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.904 | — | — |
| Creanțe | 25.954 | 27.801 | 43.026 | 39.710 | 38.220 | 38.730 | 30.424 | 14.595 | 10.477 | 18.563 | 8.300 | 660 |
| Casa și conturi la bănci | 11.183 | 23.836 | 26.018 | 25.674 | 27.402 | 36.327 | 37.388 | 80.874 | 11.286 | 228 | 20.712 | 4.797 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 61 | — | — | — | 915 | — | 1.769 |
| Datorii | 0 | 14.458 | 44.411 | 50.611 | 105.154 | 115.654 | 16.298 | 14.246 | 8.476 | 21.978 | 6.176 | 14.162 |
| Capitaluri proprii | 65.456 | 77.277 | 75.857 | 78.246 | 36.087 | 47.926 | 54.191 | 85.024 | 18.029 | 5.222 | 25.961 | -6.525 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 31.01.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXPERT DENTAL LAB SRL |
| Nr. reg. com. | J40/9688/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/9688/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-24 |
| Sediu social | Str. George Bacovia, 17, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GEORGE BACOVIA, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASA NOASTRA FACILITY MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| LURKA INCORPORATED SRL inactiv | 19 m |
| SAMA ROMSIR IMPEX SRL inactiv | 20 m |
| ASCONTA AUDIT MANAGEMENT SRL inactiv | 22 m |
| ASCONTA EVAL SERVICES S.R.L. | 22 m |
| DEDU CONCEPT IMPEX SRL inactiv | 22 m |
| CASA SORESCU SRL inactiv | 29 m |
| INAVO VISION S.R.L. | 30 m |
| DESIGN MOULD-TECH S.R.L. inactiv | 32 m |
| JAAR & CO 2002 SRL inactiv | 32 m |
| WIPLAST CONCEPT SRL | 32 m |
| MAXTER MYSTERIES S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2012 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 31694 | BIANGI IMPEX SRL |
| 327410 | COM DENT SRL |
| 2352658 | ROMED SRL |
| 2594368 | TRANSFERA SRL |
| 3170611 | FLORADICOM SRL |
| 3314830 | INCERPLAST SA |
| 3378567 | ROMHANDICAP SA |
| 4095305 | USTADAEMA COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25