A Z ACTIV SERV S.R.L.
CUI 30600902 · J2012000773208
A Z ACTIV SERV S.R.L. are CUI 30600902, nr. de înregistrare J2012000773208, înmatriculată pe 29.08.2012. Sediul social e în Municipiul Petroşani, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2223. În 2025: cifră de afaceri 436.393 lei, profit net 2.325 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-09 | MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 | Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2) | 13 mii lei |
| 2023-12-15 | SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLD | Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-13 | Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti | Broaste, chei si balamale (Rev.2) | 760 lei |
| 2023-12-05 | SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLD | Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 436 mii lei · mediana 254 mii lei | 172% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 7 mii lei | 31% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 3% | 17% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 436.393 | 517.145 | 468.269 | 135.399 | 243.206 | 237.123 | — | — | — | — | 115.903 | 80.668 | 32.592 | 723 |
| Venituri totale | 436.410 | 518.680 | 468.274 | 158.663 | 243.206 | 237.126 | 0 | 0 | 0 | 1 | 115.907 | 80.668 | 32.592 | 723 |
| Cheltuieli totale | 430.376 | 511.752 | 444.394 | 150.555 | 311.472 | 182.355 | — | — | — | 387 | 60.892 | 38.708 | 38.678 | 743 |
| Profit / pierdere brută | 6.034 | 6.928 | 23.880 | 8.108 | -68.266 | 54.771 | 0 | 0 | 0 | -386 | 55.015 | 41.960 | -6.086 | -20 |
| Profit / pierdere netă | 2.325 | 4.754 | 19.325 | 4.718 | -71.332 | 51.419 | 0 | 0 | 0 | -386 | 51.538 | 41.960 | -6.321 | -20 |
| Active imobilizate | 108.197 | 131.236 | 14.379 | 16.433 | 18.487 | — | — | — | — | — | — | — | 14.724 | 291 |
| Active circulante | 253.274 | 241.886 | 199.867 | 121.299 | 100.161 | 117.428 | 102.746 | 102.747 | 102.747 | 102.747 | 103.250 | 47.740 | 15.760 | 2.389 |
| Stocuri | 201.537 | 210.316 | 78.240 | 91.820 | 29.318 | 29.834 | 11.051 | 622 | 622 | 622 | 622 | 431 | 4.506 | 914 |
| Creanțe | 16.759 | 3.604 | 62.239 | 15.704 | 33.226 | 18.681 | 31.315 | 41.745 | 41.745 | 41.745 | 41.748 | 5.649 | 1.321 | 214 |
| Casa și conturi la bănci | 34.978 | 27.966 | 59.388 | 13.775 | 37.617 | 68.913 | 60.380 | 60.380 | 60.380 | 60.380 | 60.880 | 41.660 | 9.933 | 1.261 |
| Datorii | 318.202 | 332.178 | 178.056 | 120.867 | 106.501 | 33.949 | 70.686 | 70.686 | 70.686 | 70.686 | 19.265 | 12.101 | 36.605 | 2.500 |
| Capitaluri proprii | 43.269 | 40.944 | 36.190 | 16.865 | 12.147 | 83.479 | 32.060 | 32.061 | 32.061 | 32.061 | 83.985 | 35.639 | -6.121 | 180 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | 1 | 2 | 2 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Jan 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.08.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 2223 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A Z ACTIV SERV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2012000773208 |
| EUID | ROONRC.J2012000773208 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-29 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, Mun. Petroşani, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.108, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCES MAGIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ACUPUNCTURĂ TCM ŞI FIZIOTERAPIE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADARCO INVEST SRL | aceeași clădire |
| ADONIS 7 ETTE SRL | aceeași clădire |
| ALBINUTA CAZAN MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ALE ILLUSTRATOR SHOP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALINSIMI & ALESIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMAIA LOGOS S.R.L. | aceeași clădire |
| AMA COM IAN IFN SRL | aceeași clădire |
| ANDA LAV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDUTOPOGRAPHICS SRL | aceeași clădire |
| ANNICOL GAB IFN SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 2223 | 2024 – 2025 |
| 1812 | 2014 – 2023 |
| 7022 | 2012 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (302)
Sunt 302 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25