ANOCA SRL
CUI 3060805 · J1991000873114
ANOCA SRL are CUI 3060805, nr. de înregistrare J1991000873114, înmatriculată pe 12.11.1991. Sediul social e în Sat Buchin, Comuna Buchin, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8553. În 2025: cifră de afaceri 149.500 lei, profit net 28.330 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 150 mii lei · mediana 105 mii lei | 142% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 7 mii lei | 420% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.9% · mediana 10.2% | 185% din mediană |
| Cifră pe salariat | 150 mii lei · mediana 110 mii lei | 136% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149.500 | 200.200 | 163.100 | 219.700 | 241.400 | 287.000 | 299.700 | 151.200 | 133.900 | 151.500 | 80.800 | 91.100 | 56.577 | 50.081 |
| Venituri totale | 149.500 | 200.200 | 163.100 | 219.700 | 241.400 | 287.000 | 299.700 | 151.200 | 133.900 | 151.500 | 80.800 | 93.100 | 61.416 | 50.081 |
| Cheltuieli totale | 119.953 | 152.022 | 165.950 | 127.773 | 159.038 | 208.882 | 213.653 | 124.440 | 142.861 | 116.551 | 59.152 | 72.231 | 95.445 | 101.821 |
| Profit / pierdere brută | 29.547 | 48.178 | -2.850 | 91.927 | 82.362 | 78.118 | 86.047 | 26.760 | -8.961 | 34.949 | 21.648 | 20.869 | -34.029 | -51.740 |
| Profit / pierdere netă | 28.330 | 46.215 | -4.481 | 89.730 | 79.948 | 75.248 | 83.060 | 25.248 | -10.300 | 30.404 | 19.224 | 18.076 | -35.872 | -53.242 |
| Active imobilizate | 32.290 | 601 | 601 | 601 | 7.163 | 20.476 | 40.176 | 59.895 | 38.263 | 1.285 | 2.732 | 4.180 | 9.776 | 23.712 |
| Active circulante | 137.688 | 35.459 | 57.163 | 410.524 | 308.974 | 179.894 | 73.384 | 34.731 | 4.654 | 25.779 | 6.131 | 7.013 | 6.589 | 12.406 |
| Stocuri | — | — | 8.187 | 7.791 | 7.596 | 6.596 | 5.360 | 4.550 | 4.556 | 5.403 | 4.565 | 4.705 | 4.712 | 8.848 |
| Creanțe | 114.677 | 9.677 | 48.700 | 2.400 | 23.200 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 23.011 | 25.782 | 276 | 400.333 | 278.178 | 173.298 | 68.024 | 30.181 | 98 | 20.376 | 1.566 | 2.308 | 1.877 | 3.558 |
| Datorii | 88.054 | 16.698 | 84.617 | 64.621 | 59.363 | 23.545 | 11.983 | 76.109 | 49.647 | 9.014 | 21.217 | 42.771 | 66.019 | 49.900 |
| Capitaluri proprii | 81.924 | 19.362 | -26.853 | 346.504 | 256.774 | 176.825 | 101.577 | 18.517 | -6.730 | 18.050 | -12.354 | -31.578 | -49.654 | -13.782 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.02.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş |
| CAEN principal | 8553 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANOCA SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000873114 |
| EUID | ROONRC.J1991000873114 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-11-12 |
| Sediu social | , 57, Sat Buchin Com. Buchin, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT BUCHIN COM. BUCHIN, , NR.57 |
| Telefon | 516086 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8553 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25