SEBACIP PROD SRL
CUI 3061339 · J11/46/1993 · radiată
SEBACIP PROD SRL are CUI 3061339, nr. de înregistrare J11/46/1993, înmatriculată pe 14.01.1993. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 396.446 lei, pierdere netă 747.382 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 396 mii lei · mediana 199 mii lei | 200% din mediană |
| Profit net | -747 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -188.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 396.446 | 116.999 | 88.131 | 63.099 | 73.147 | 83.570 | 60.930 | 69.126 | 95.127 | 9.048 | 93.187 | 238.153 | 162.048 |
| Venituri totale | 398.792 | 118.368 | 89.565 | 64.627 | 93.322 | 93.803 | 62.508 | 70.435 | 96.534 | 9.048 | 93.187 | 238.153 | 162.048 |
| Cheltuieli totale | 1.146.174 | 116.651 | 111.984 | 93.033 | 98.387 | 116.050 | 303.825 | 70.784 | 151.945 | 12.804 | 90.609 | 207.232 | 156.946 |
| Profit / pierdere brută | -747.382 | 1.717 | -22.419 | -28.406 | -5.065 | -22.247 | -241.317 | -349 | -55.411 | -3.756 | 2.578 | 30.921 | 5.102 |
| Profit / pierdere netă | -747.382 | 1.442 | -24.741 | -29.052 | -5.809 | -23.104 | -242.803 | -2.462 | -58.306 | -3.756 | 2.578 | 30.921 | 5.102 |
| Active circulante | 43.273 | 840.021 | 658.467 | 502.988 | 373.943 | 292.820 | 155.595 | 293.744 | 210.121 | 197.959 | 161.393 | 151.239 | 201.532 |
| Stocuri | 15.553 | 752.472 | 627.067 | 484.329 | 358.767 | 270.298 | 149.238 | 262.690 | 175.183 | 174.212 | 146.644 | 136.715 | 171.039 |
| Creanțe | 7.750 | 53.365 | 31.181 | 6.815 | 8.192 | 14.780 | 3.529 | 30.136 | 28.761 | 20.502 | 14.189 | 13.625 | 29.781 |
| Casa și conturi la bănci | 19.970 | 34.184 | 219 | 11.844 | 6.984 | 7.742 | 2.828 | 918 | 6.177 | 3.245 | 560 | 899 | 712 |
| Datorii | 1.282.708 | 1.332.074 | 1.151.962 | 971.742 | 813.645 | 726.713 | 566.384 | 461.730 | 375.645 | 303.987 | 263.665 | 256.089 | 337.302 |
| Capitaluri proprii | -1.239.435 | -492.053 | -493.495 | -468.754 | -439.702 | -433.893 | -410.789 | -167.986 | -165.524 | -106.028 | -102.272 | -104.850 | -135.770 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 14.01.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SEBACIP PROD SRL |
| Nr. reg. com. | J11/46/1993 |
| EUID | ROONRC.J11/46/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-01-14 |
| Sediu social | Str. TARCULUI, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. ŢARCULUI, BL.5, SC.B, AP.4 |
| Telefon | 227074 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRIANA SILADI RADIOLOGIE S.R.L. | aceeași clădire |
| CIPI COMPANY CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DISCRET COM SRL | aceeași clădire |
| EXCLUSIV DISAN PROD SRL | aceeași clădire |
| NEGRALI SRL inactiv | aceeași clădire |
| REI MOBELAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEMIR SPRINT SINGULAR S.R.L. | aceeași clădire |
| SIEBEN SRL inactiv | aceeași clădire |
| SIMONLAR COMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| SMILELINE GAODE S.R.L. | aceeași clădire |
| TREI M PLUS 1 SRL inactiv | aceeași clădire |
| A & R LARAYAN PROJECT S.R.L. | 163 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25