TATIANA COM SRL
CUI 3062849 · J1992001236119
TATIANA COM SRL are CUI 3062849, nr. de înregistrare J1992001236119, înmatriculată pe 19.11.1992. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4687. În 2021: cifră de afaceri 43.727 lei, profit net 29.138 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 43.727 | 23.145 | 47.634 | 32.903 | 38.032 | 34.944 | 24.886 | 17.884 | 22.114 | 52.778 | 1.944 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 18.289 | 40.006 | 43.727 | 23.145 | 47.634 | 32.903 | 38.032 | 34.944 | 24.904 | 17.973 | 22.114 | 52.778 | 1.944 |
| Cheltuieli totale | — | 1.059 | 8.463 | 1.929 | 14.061 | 13.374 | 12.054 | 10.627 | 9.820 | 9.861 | 17.607 | 38.760 | 36.599 | 70.409 | 11.571 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -1.059 | 9.826 | 38.077 | 29.666 | 9.771 | 35.580 | 22.276 | 28.212 | 25.083 | 7.297 | -20.787 | -14.485 | -17.631 | -9.627 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -1.059 | 8.285 | 37.058 | 29.138 | 9.206 | 34.151 | 21.289 | 27.071 | 24.034 | 6.550 | -21.326 | -15.020 | -17.631 | -9.627 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 57 | 801 | 1.758 | 1.758 | 1.758 | 1.758 | 1.758 | 1.758 |
| Active circulante | 15.548 | 37.547 | 59.906 | 129.800 | 93.059 | 64.802 | 55.021 | 20.186 | 17.471 | 7.509 | 7.188 | 6.916 | 11.135 | 8.016 | 16.678 |
| Stocuri | — | — | 978 | 978 | 978 | 978 | 1.451 | 3.057 | 430 | 5.006 | 6.376 | 6.271 | 9.659 | 6.393 | 8.779 |
| Creanțe | 45 | 45 | 45 | — | -77 | 84 | -88 | — | 120 | — | — | — | — | — | 6.347 |
| Casa și conturi la bănci | 15.503 | 37.502 | 58.883 | 128.822 | 92.158 | 63.740 | 53.658 | 17.129 | 16.921 | 2.503 | 812 | 645 | 1.476 | 1.623 | 1.552 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 179 | 495 | 1.376 | 801 | 174 | 19.492 | 37.558 | 61.271 | 67.549 | 50.442 | 32.303 | 23.334 |
| Capitaluri proprii | 15.548 | 37.547 | 59.906 | 129.621 | 92.564 | 63.426 | 54.220 | 20.069 | -1.220 | -28.291 | -52.325 | -58.875 | -37.549 | -22.529 | -4.898 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.02.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4687 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TATIANA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1992001236119 |
| EUID | ROONRC.J1992001236119 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-11-19 |
| Sediu social | B-dul REPUBLICII, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, BLD. REPUBLICII, BL.22, SC.B, AP.1 |
| Telefon | 228202 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & R LARAYAN PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| A&C MAYA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| A.M. LESCO VASA S.R.L. | aceeași clădire |
| A1 ARPA ADY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AANG ATHENA CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| AD - GOFER 2003 SRL | aceeași clădire |
| AD - TIMMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AEON FLUX ARIS CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGENŢIA DE DEZINSECŢIE, DERATIZARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROBEI - TOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AL PREST FAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCA 4 CARS SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4677 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (239)
Sunt 239 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25