D.I. STRUCTURE BUSINESS S.R.L.
CUI 30635897 · J2021000093236
D.I. STRUCTURE BUSINESS S.R.L. are CUI 30635897, nr. de înregistrare J2021000093236, înmatriculată pe 11.01.2021. Sediul social e în Oraş Otopeni, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 2.019.528 lei, profit net 215.152 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,0 mil lei · mediana 124 mii lei | de 16× mediana |
| Profit net | 215 mii lei · mediana 17 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.7% · mediana 19.4% | 55% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,0 mil lei · mediana 172 mii lei | de 12× mediana |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.019.528 | 2.177.979 | 1.951.821 | 1.984.330 | 2.184.290 | 1.956.772 | 1.532.376 | 1.444.936 | 1.472.682 | 1.507.161 | 1.251.321 | 918.507 | 828.254 | 96.633 |
| Venituri totale | 2.358.037 | 2.801.358 | 2.181.038 | 7.501.442 | 2.253.267 | 1.956.772 | 1.532.376 | 1.444.937 | 1.472.682 | 1.404.167 | 1.199.683 | 918.507 | 828.259 | 96.633 |
| Cheltuieli totale | 2.011.538 | 2.601.975 | 1.398.062 | 5.710.221 | 1.418.164 | 1.665.722 | 815.946 | 625.225 | 572.248 | 747.922 | 499.282 | 398.351 | 532.329 | 147.152 |
| Profit / pierdere brută | 346.499 | 199.383 | 782.976 | 1.791.221 | 835.103 | 291.050 | 716.430 | 819.712 | 900.434 | 656.245 | 700.401 | 520.156 | 295.930 | -50.519 |
| Profit / pierdere netă | 215.152 | 89.729 | 680.072 | 1.366.376 | 814.373 | 276.696 | 701.106 | 795.746 | 844.483 | 560.246 | 588.848 | 436.257 | 229.777 | -50.519 |
| Active imobilizate | 16.913.082 | 17.947.766 | 17.488.131 | 13.830.514 | 18.276.053 | 18.703.477 | 14.502.887 | 12.596.840 | 12.753.584 | 12.292.156 | 9.952.667 | 7.478.293 | 7.658.429 | 5.668.750 |
| Active circulante | 2.545.736 | 2.739.361 | 2.572.950 | 2.569.767 | 593.016 | 499.469 | 446.465 | 132.876 | 104.772 | 265.031 | 60.989 | 104.361 | 35.280 | 15.548 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 141 | 141 |
| Creanțe | 408.558 | 756.744 | 278.398 | 408.094 | 118.905 | 52.842 | 442.399 | 129.545 | 100.184 | 258.236 | 59.930 | 101.009 | 19.011 | 14.525 |
| Casa și conturi la bănci | 1.759.563 | 1.793.379 | 1.729.063 | 1.753.995 | 51.403 | 75.584 | 4.066 | 3.331 | 4.588 | 6.795 | 1.059 | 3.352 | 16.128 | 882 |
| Datorii | 6.660.576 | 6.219.062 | 4.443.202 | 4.778.121 | 3.570.955 | 4.719.205 | 3.374.233 | 3.883.490 | 4.704.269 | 4.768.133 | 4.144.195 | 2.522.523 | 2.668.693 | 898.728 |
| Venituri în avans | — | 348.422 | 54.007 | 107.670 | — | — | — | — | 103.607 | 583.058 | 220.482 | — | 401.142 | — |
| Capitaluri proprii | 12.798.242 | 14.119.643 | 15.563.872 | 11.514.490 | 15.298.114 | 14.483.741 | 11.575.119 | 8.846.226 | 8.050.480 | 7.205.996 | 5.648.979 | 5.060.131 | 4.623.874 | 4.785.570 |
| Capital subscris vărsat | 28.600 | 28.600 | 68.760 | 68.760 | 68.760 | 68.760 | 18.900 | 18.900 | 18.900 | 18.900 | 18.900 | 18.900 | 18.900 | 18.900 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D.I. STRUCTURE BUSINESS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000093236 |
| EUID | ROONRC.J2021000093236 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-11 |
| Sediu social | Str. Ardealului, 9F, Orş. Otopeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. ARDEALULUI, NR.9F |
| Telefon | 0040241613682 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTBOX S.R.L. | aceeași clădire |
| APPRENT HOME S.R.L. | aceeași clădire |
| ART GROUP PUBLISHING S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLANTIC MOTORS EXPRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| DACRIS IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| HIPEX CASH&CARRY S.R.L. | aceeași clădire |
| MODULECH TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| MV GRUP DESIGN INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMLINE CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TEHNOLOGY CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| A.D.F. PARTENER CONSTRUCT S.R.L. | 393 m |
| ACCESORII DIRECT S.R.L. | 393 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 5740077 | DACRIS IMPEX S.R.L. |
| 39197987 | DACRIS MPS S.R.L. |
| 45212704 | ALTBOX S.R.L. |
| 48958165 | APPRENT HOME S.R.L. |
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25