ALISTAR AGROSERVICE SRL
CUI 30686106 · J2012000374519
ALISTAR AGROSERVICE SRL are CUI 30686106, nr. de înregistrare J2012000374519, înmatriculată pe 20.09.2012. Sediul social e în Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4661. În 2025: cifră de afaceri 22.888 lei, profit net 13.843 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 23 mii lei · mediana 199 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 3 mii lei | 489% din mediană |
| Marjă netă | 60.5% · mediana 1.6% | de 38× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 22.888 | 22.032 | 22.279 | 123.327 | 6.311 | 428.576 | 168.234 | 124.087 | 8.694 | 112.791 | 47.540 | 3.950 | 25.000 |
| Venituri totale | 22.890 | 22.033 | 22.280 | 133.331 | 6.913 | 429.610 | 168.234 | 124.087 | 8.694 | 116.441 | 47.540 | 3.950 | 25.013 |
| Cheltuieli totale | 8.343 | 39.897 | 36.692 | 42.173 | 18.117 | 322.277 | 130.227 | 98.446 | 43.115 | 46.399 | 20.477 | 4.736 | 462 |
| Profit / pierdere brută | 14.547 | -17.864 | -14.412 | 91.158 | -11.204 | 107.333 | 38.007 | 25.641 | -34.421 | 70.042 | 27.063 | -786 | 24.551 |
| Profit / pierdere netă | 13.843 | -17.864 | -14.412 | 87.478 | -11.315 | 103.037 | 36.324 | 24.400 | -34.682 | 66.549 | 25.636 | -905 | 20.623 |
| Active imobilizate | 1.531 | 3.356 | 5.180 | 7.005 | 10.150 | 11.975 | 17.292 | 8.065 | 21.613 | 30.027 | 10.891 | 15.892 | 578 |
| Active circulante | 246.463 | 231.870 | 254.539 | 268.624 | 165.585 | 178.162 | 195.815 | 76.929 | 84.410 | 100.846 | 60.076 | 28.074 | 24.173 |
| Stocuri | — | 1.648 | 1.030 | 5.192 | 14.048 | 16.763 | 87.729 | 35 | 2.055 | 25.000 | — | — | — |
| Creanțe | 214.316 | 67.921 | 93.669 | 108.763 | 95.700 | 101.542 | 103.380 | 74.782 | 74.251 | 72.710 | 52.426 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 32.147 | 162.301 | 159.840 | 154.669 | 55.837 | 59.857 | 4.706 | 2.112 | 8.104 | 3.136 | 7.650 | 28.074 | 24.173 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 546 | — | — | — |
| Datorii | 7 | 1.082 | 7.712 | 9.209 | 8.057 | 11.144 | 137.151 | 45.363 | 90.791 | 19.316 | 25.413 | 24.048 | 3.928 |
| Capitaluri proprii | 247.987 | 234.144 | 252.007 | 266.420 | 167.678 | 178.993 | 75.956 | 39.631 | 15.232 | 112.103 | 45.554 | 19.918 | 20.823 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.09.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara |
| CAEN principal | 4661 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALISTAR AGROSERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000374519 |
| EUID | ROONRC.J2012000374519 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-09-20 |
| Sediu social | Str. Industriei, 5 B, Orş. Lehliu-Gară, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. LEHLIU-GARĂ, STR. INDUSTRIEI, NR.5 B |
| Telefon | 0242640020 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACR AGROSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADLIN DESIGN CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST AGROCAM S.R.L. | aceeași clădire |
| DOBRE PROD SRL | aceeași clădire |
| DRY QUICK CLEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ETNIXA S.R.L. | aceeași clădire |
| METALTALOR DIVAD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PHOENYX AGRARIA SRL | aceeași clădire |
| PRIMAVARA SA inactiv | aceeași clădire |
| PRO GAMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRANS ALEX SRL | aceeași clădire |
| VENDEXPRESS INOVATIVE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4661 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25