Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARVIN IMPEX S.R.L.

CUI 3070973 · J16/3134/1992

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARVIN IMPEX S.R.L. are CUI 3070973, nr. de înregistrare J16/3134/1992, înmatriculată pe 14.10.1992. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 2221. În 2016: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 254 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 7 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 94.192 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 16
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 16
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Active circulante6.3486.3486.3486.3486.3486.348
Creanțe181818181818
Casa și conturi la bănci6.3306.3306.3306.3306.3306.330
Capitaluri proprii6.3486.3486.3486.3486.3486.348
Capital subscris vărsat200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 11.05.2009
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal2221
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARVIN IMPEX SRL
Nr. reg. com.J16/3134/1992
EUIDROONRC.J16/3134/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-10-14
Sediu socialStr. BRESTEI, 112, Mun. Craiova, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. BRESTEI, NR.112
Telefon0251598443
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
2R PHARM SRL aceeași clădire
66 DR. L SRL inactiv aceeași clădire
A.T.A. STAR S.R.L. aceeași clădire
ADA SMART PROJECT S.R.L. inactiv aceeași clădire
ADCRI SRL inactiv aceeași clădire
ADD & AML SRL inactiv aceeași clădire
ADM DIGITAL MARKETING SRL inactiv aceeași clădire
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE R A BUCURESTI DIRECTIA METEOROLOGICA REGIONALA OLTENIA SUCURSALA CRAIOVA aceeași clădire
AEMMEGI GLOBAL CON S.R.L. inactiv aceeași clădire
AGRICULTURA DE PLACERE S.R.L. aceeași clădire
AGRO CONSULTING & PROJECT BUSINESS S.R.L. aceeași clădire
ALFAINDITEX INSTAL S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

22212011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

18611309 LUMYLIGHTING IMPEX S.R.L. inactiv
19770477 TASCAU SAVU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Dolj

6590750 EUROMAGNUM TRADE SRL
17065772 MARATON CONSULTING SRL
24546191 LUCKY AGRO SRL
28278610 ANLUMIR SRL
29559842 PIPEPLAST SRL
30463759 BADPLAST SRL
30608817 ALBOLINE SRL
31265318 VETRORESINA AP SRL ITALIA SUCURSALA CRAIOVA

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25