TEHNOCIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 30710808 · J2012001162177
TEHNOCIM CONSTRUCT S.R.L. are CUI 30710808, nr. de înregistrare J2012001162177, înmatriculată pe 26.09.2012. Sediul social e în Sat Munteni, Comuna Munteni, jud. Galaţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4211. În 2023: cifră de afaceri 94.126 lei, pierdere netă 23.930 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 94.126 | 18.180 | — | — | — | 4.857 | 39.877 | 2.900 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 94.126 | 18.180 | 0 | 0 | 0 | 4.857 | 39.877 | 2.900 |
| Cheltuieli totale | 2.094 | 2.677 | 118.056 | 125 | — | — | 476 | 14.801 | 6.138 | 1.728 |
| Profit / pierdere brută | -2.094 | -2.677 | -23.930 | 18.055 | 0 | 0 | -476 | -9.944 | 33.739 | 1.172 |
| Profit / pierdere netă | -2.094 | -2.677 | -23.930 | 17.510 | 0 | 0 | -476 | -10.090 | 32.543 | 1.114 |
| Active circulante | 15.731 | 18.113 | 21.485 | 7.144 | — | — | 0 | 27 | 35.116 | 1.453 |
| Creanțe | 12.256 | 12.256 | 12.256 | — | — | — | 0 | 27 | 6.932 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.475 | 5.857 | 9.229 | 7.144 | — | — | — | — | 28.184 | 1.453 |
| Datorii | 37.287 | 37.576 | 38.271 | 0 | 10.366 | 10.366 | 10.366 | 9.917 | 2.481 | 1.361 |
| Capitaluri proprii | -21.556 | -19.463 | -16.786 | 7.144 | -10.366 | -10.366 | -10.366 | -9.890 | 32.635 | 92 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.09.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Tecuci |
| CAEN principal | 4211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNOCIM CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2012001162177 |
| EUID | ROONRC.J2012001162177 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-09-26 |
| Sediu social | Str LĂPUŞNEANU, 19, CAMERA 5, Sat Munteni Com. Munteni, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT MUNTENI COM. MUNTENI, STR LĂPUŞNEANU, NR.19, CAMERA 5 |
| Telefon | 0753518859 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONCEPT GREEN ENERGY SRL | aceeași clădire |
| MEGA POWER SOLAR SRL | aceeași clădire |
| POWER SOLAR EXTREM SRL | aceeași clădire |
| RICAUDENT EXPERT SRL | 91 m |
| MAYAMARIA TURCU S.R.L. | 182 m |
| TUR PROPERTY CENTER S.R.L. | 182 m |
| ȘTEFI TOP AUTO S.R.L. | 198 m |
| BERNED TRANSPORT SRL inactiv | 205 m |
| EUROSOR LOGISTIC DRIVE S.R.L. | 205 m |
| INTERACTIV ALECRIS AVIC S.R.L. | 205 m |
| VAN FOOD FRESH S.R.L. | 226 m |
| VANROM BUSSINES S.R.L. | 226 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4211 | 2023 – 2025 |
| 3511 | 2016 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Galaţi
| 1634561 | CITADINA 98 SA |
| 2481814 | TOADER G & V SRL |
| 4890920 | A PLUS K SRL |
| 5051340 | FIROGAL 1 SRL |
| 8006670 | TANCRAD SRL |
| 14972700 | CRICONS SRL |
| 15532618 | MAKTUB SRL |
| 18238278 | RONIMARO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08