MIX AUTOSHOP SRL
CUI 30737811 · J2012011324404
MIX AUTOSHOP SRL are CUI 30737811, nr. de înregistrare J2012011324404, înmatriculată pe 02.10.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 913.288 lei, pierdere netă 52.711 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 913 mii lei · mediana 199 mii lei | 460% din mediană |
| Profit net | -53 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -5.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 457 mii lei · mediana 224 mii lei | 204% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 913.288 | 1.664.538 | 1.353.603 | 522.914 | 398.400 | 254.076 | 211.166 | 196.411 | 281.738 | 294.352 | 337.110 | 297.154 | 260.446 | 43.976 |
| Venituri totale | 913.288 | 1.669.115 | 1.353.760 | 522.914 | 398.582 | 254.076 | 211.881 | 196.411 | 281.904 | 294.352 | 337.110 | 297.173 | 260.468 | 43.976 |
| Cheltuieli totale | 943.546 | 1.343.984 | 1.287.178 | 526.526 | 416.660 | 286.493 | 235.611 | 217.000 | 299.808 | 297.310 | 358.954 | 303.368 | 258.320 | 39.089 |
| Profit / pierdere brută | -30.258 | 325.131 | 66.582 | -3.612 | -18.078 | -32.417 | -23.730 | -20.589 | -17.904 | -2.958 | -21.844 | -6.195 | 2.148 | 4.887 |
| Profit / pierdere netă | -52.711 | 286.084 | 53.313 | -8.264 | -22.065 | -34.957 | -25.848 | -22.553 | -20.723 | -5.901 | -32.077 | -15.111 | -5.174 | 4.105 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 375 |
| Active circulante | 2.189.145 | 2.149.278 | 383.180 | 229.266 | 237.739 | 176.439 | 178.854 | 273.715 | 104.061 | 55.895 | 58.464 | 97.130 | 112.643 | 35.185 |
| Stocuri | 48.979 | 797.341 | 118.342 | 162.692 | 110.707 | 91.119 | 104.897 | 72.681 | 41.015 | 38.713 | 29.374 | 61.024 | 47.171 | 14.298 |
| Creanțe | 2.062.258 | 1.131.894 | 139.027 | 44.281 | 40.889 | 36.572 | 59.694 | 182.483 | 46.015 | 13.998 | 15.330 | 17.606 | 14.165 | 14.063 |
| Casa și conturi la bănci | 77.908 | 220.043 | 125.811 | 22.293 | 86.143 | 48.748 | 14.263 | 18.551 | 17.031 | 3.184 | 13.760 | 18.500 | 51.307 | 6.824 |
| Datorii | 2.093.496 | 2.000.672 | 520.658 | 420.057 | 420.267 | 336.901 | 304.359 | 371.378 | 178.741 | 109.852 | 106.520 | 113.109 | 113.512 | 31.255 |
| Capitaluri proprii | 95.649 | 148.606 | -137.478 | -190.791 | -182.528 | -160.462 | -125.505 | -97.663 | -74.680 | -53.957 | -48.056 | -15.979 | -869 | 4.305 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIX AUTOSHOP SRL |
| Nr. reg. com. | J2012011324404 |
| EUID | ROONRC.J2012011324404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-10-02 |
| Sediu social | Str. Măgura Mare, 22, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MĂGURA MARE, NR.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DANY & MARY FAMILY 2008 SRL inactiv | 30 m |
| EVVIVA SHOE COMPANY PRODEXIM SRL | 45 m |
| SAINT SFINX TRADING SRL | 45 m |
| ASCO AUTO MAGAZIN SRL | 55 m |
| RIKA FAN EXPERT BUSINESS SRL inactiv | 55 m |
| SOR EXPERT CONSTRUCT SRL inactiv | 55 m |
| STANYON IMPEX SRL inactiv | 58 m |
| ENTERPRISE SECURITY S.R.L. | 61 m |
| ROLIV CONSULT INVEST S.R.L. | 69 m |
| RETROFRESH SRL | 70 m |
| ENVIROCONS TRADING S.R.L. | 73 m |
| MARFLO ALPIN CONSTRUCT SRL inactiv | 73 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25