WYATHEL BLUE S.R.L.
CUI 30739847 · J2012000900200
WYATHEL BLUE S.R.L. are CUI 30739847, nr. de înregistrare J2012000900200, înmatriculată pe 03.10.2012. Sediul social e în Loc. Călan, Oraş Călan, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 127.620 lei, profit net 10.044 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 199 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 3 mii lei | 355% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.9% · mediana 1.6% | 494% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 224 mii lei | 57% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.620 | 65.190 | 55.384 | 59.595 | 76.739 | 52.451 | 90.225 | 51.031 | 46.094 | 28.790 | 29.441 | 16.747 | 10.990 | 3.298 |
| Venituri totale | 129.876 | 65.501 | 55.384 | 59.617 | 76.739 | 61.451 | 95.052 | 51.031 | 50.855 | 29.776 | 34.866 | 16.747 | 10.990 | 3.298 |
| Cheltuieli totale | 118.411 | 68.108 | 20.721 | 11.476 | 72.374 | 35.496 | 97.105 | 46.114 | 27.744 | 33.212 | 50.496 | 20.513 | 21.090 | 6.134 |
| Profit / pierdere brută | 11.465 | -2.607 | 34.663 | 48.141 | 4.365 | 25.955 | -2.053 | 4.917 | 23.111 | -3.436 | -15.630 | -3.766 | -10.100 | -2.836 |
| Profit / pierdere netă | 10.044 | -4.132 | 29.133 | 46.251 | 2.137 | 24.904 | -3.731 | 4.917 | 22.187 | -4.330 | -16.513 | -4.269 | -10.416 | -2.836 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 3.974 | 3.974 | 3.974 | 3.974 | 3.974 | 3.974 | 3.974 |
| Active circulante | 99.683 | 104.425 | 99.638 | 67.933 | 81.213 | 74.703 | 89.072 | 9.915 | 28.117 | 18.690 | 29.222 | 31.757 | 18.240 | 12.492 |
| Stocuri | 23.868 | 40.052 | 50.363 | 15.363 | 14.315 | 70.061 | 56.221 | 6.735 | 24.678 | 17.142 | 27.210 | 30.612 | 17.691 | 12.232 |
| Creanțe | — | — | — | — | 218 | 218 | — | 970 | 970 | 970 | 970 | 970 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 75.815 | 64.373 | 49.275 | 52.570 | 66.680 | 4.424 | 32.851 | 2.210 | 2.469 | 578 | 1.042 | 175 | 549 | 260 |
| Datorii | 6.135 | 20.921 | 12.003 | 9.431 | 68.962 | 64.589 | 103.862 | 24.948 | 48.067 | 60.827 | 67.030 | 53.052 | 35.266 | 19.102 |
| Capitaluri proprii | 93.548 | 83.504 | 87.635 | 58.502 | 12.251 | 10.114 | -14.790 | -11.059 | -15.976 | -38.163 | -33.834 | -17.321 | -13.052 | -2.636 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.10.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WYATHEL BLUE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2012000900200 |
| EUID | ROONRC.J2012000900200 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-10-03 |
| Sediu social | Str. Traian, Orş. Călan, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, ORŞ. CĂLAN, STR. TRAIAN, BL.A1, SC.E, ET.4, AP.78 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D ANTO COR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXIA CONSTRUCT CRISAN UTIL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIRCEANU COMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| BURCUȚ COMPANY SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCOR CONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CORBACRIS UTIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| FAVORIT CONIMPEX SRL | aceeași clădire |
| GBT SPEED RECOVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCIAN SPEED TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MC AKCENT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| PEPECOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| PSC.PROJECT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08