SYNTAGMA FIELD S.R.L.
CUI 30749700 · J33/563/2022 · dizolvare
SYNTAGMA FIELD S.R.L. are CUI 30749700, nr. de înregistrare J33/563/2022, înmatriculată pe 21.03.2022. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 2223. În 2021: cifră de afaceri 500 lei, profit net 136 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 500 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 136 lei · mediana 7 mii lei | 2% din mediană |
| Marjă netă | 27.2% · mediana 3% | 907% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 500 | 20.335 | 68.495 | 155.660 | 162.155 | 189.895 | 203.570 | 181.198 | 176.568 | 24.212 |
| Venituri totale | 500 | 20.335 | 68.495 | 155.660 | 162.155 | 189.895 | 203.570 | 181.198 | 176.568 | 24.212 |
| Cheltuieli totale | 349 | 5.138 | 24.342 | 113.866 | 60.556 | 65.533 | 42.527 | 25.155 | 57.397 | 8.695 |
| Profit / pierdere brută | 151 | 15.197 | 44.153 | 41.794 | 101.599 | 124.362 | 161.043 | 156.043 | 119.171 | 15.517 |
| Profit / pierdere netă | 136 | 14.637 | 42.789 | 40.238 | 99.978 | 122.463 | 154.936 | 150.607 | 113.874 | 14.791 |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 | 12.222 | 25.556 | 38.889 | — | — | 807 |
| Active circulante | 15.028 | 14.992 | 658.503 | 641.203 | 595.269 | 498.791 | 434.740 | 287.639 | 136.946 | 14.909 |
| Stocuri | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 78 |
| Creanțe | — | 0 | 651.005 | 640.505 | 303.800 | 307.418 | 303.273 | 4.769 | 6.669 | 5.050 |
| Casa și conturi la bănci | 15.028 | 14.992 | 7.498 | 698 | 291.469 | 191.373 | 131.467 | 282.870 | 130.277 | 9.781 |
| Datorii | 15 | 115 | 147 | 4.585 | 11.110 | 26.845 | 39.222 | 8.167 | 8.081 | 725 |
| Capitaluri proprii | 15.013 | 14.877 | 658.356 | 636.618 | 596.381 | 497.502 | 434.407 | 279.472 | 128.865 | 14.991 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.03.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 2223 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SYNTAGMA FIELD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/563/2022 |
| EUID | ROONRC.J33/563/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-21 |
| Sediu social | Str. Mărăşeşti, 39 A, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.39 A |
| Telefon | 0744314167 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTORAFTEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| CHALLENGE FIT CLUB SRL inactiv | aceeași clădire |
| COTON BP S.R.L. | aceeași clădire |
| DASBULL S.R.L. | aceeași clădire |
| DELUC SRL inactiv | aceeași clădire |
| DR MIHAI MORAR S.R.L. | aceeași clădire |
| IMPROSIRI GSM SRL | aceeași clădire |
| IMPROSIRI S.R.L. | aceeași clădire |
| IZETKA PROJECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NEOCASA SRL inactiv | aceeași clădire |
| RG FOREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| SRO TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6311 | 2012 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Suceava
| 3775826 | AMNAR PROD SRL |
| 5757621 | BUCOVRAD COM SRL |
| 9775264 | SERJEXIM SRL |
| 10517005 | EFES MARKET SRL |
| 10517110 | ITACON SRL |
| 11167552 | ONDOGRAF SRL |
| 14235210 | METAL GLASS SRL |
| 14321752 | TOTAL SERVICE TAS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25