OCTAGRAFIX SRL
CUI 30767529 · J39/499/2012
OCTAGRAFIX SRL are CUI 30767529, nr. de înregistrare J39/499/2012, înmatriculată pe 10.10.2012. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1812. În 2019: cifră de afaceri 21.575 lei, profit net 12.773 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 21.575 | 28.535 | 73.357 | 89.121 | 92.801 | 84.444 | 59.519 | 17.914 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21.821 | 28.641 | 73.710 | 89.121 | 92.801 | 84.444 | 59.519 | 17.914 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 713 | 8.393 | 14.771 | 60.958 | 86.285 | 87.597 | 71.059 | 52.674 | 6.887 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | -713 | 13.428 | 13.870 | 12.752 | 2.836 | 5.204 | 13.385 | 6.845 | 11.027 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | -713 | 12.773 | 13.011 | 11.468 | 1.527 | 2.422 | 10.844 | 5.074 | 10.490 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 13 | 1.055 | 2.473 | 235 | 1.840 | 3.787 | — |
| Active circulante | 3.175 | 3.175 | 3.175 | 3.175 | 3.223 | 4.188 | 5.567 | 31.497 | 25.310 | 43.306 | 24.997 | 15.766 | 11.826 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 643 | 4.857 | 4.260 | 14.130 | 13.025 | 3.670 | — |
| Creanțe | 3.212 | 3.212 | 3.212 | 3.212 | 3.212 | — | 0 | 10.160 | 16.251 | 17.924 | 4.910 | -500 | — |
| Casa și conturi la bănci | -37 | -37 | -37 | -37 | 11 | 4.188 | 4.924 | 16.480 | 4.799 | 11.252 | 7.062 | 12.596 | 11.826 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.116 | 5.278 | 1.895 | — | 11.033 | — |
| Datorii | 3.521 | 3.521 | 3.521 | 3.521 | 3.569 | 3.821 | 2.014 | 20.312 | 31.173 | 21.480 | 5.303 | 14.822 | 1.136 |
| Capitaluri proprii | -346 | -346 | -346 | -346 | -346 | 367 | 3.566 | 13.356 | 1.888 | 23.956 | 21.534 | 15.764 | 10.690 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 03.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 1812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OCTAGRAFIX SRL |
| Nr. reg. com. | J39/499/2012 |
| EUID | ROONRC.J39/499/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-10-10 |
| Sediu social | Str. Nordului, 8 BIS, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. NORDULUI, NR.8 BIS |
| Telefon | 0767876120 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALE-DAV-AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI COMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| IRISH TRADE SRL | aceeași clădire |
| PRICOPIE TAXI SRL | aceeași clădire |
| STEFTRANS CONFORT S.R.L. | aceeași clădire |
| CAT MAKE-UP ARTIST S.R.L. | 53 m |
| TOP TERRA TRADE SRL | 71 m |
| DRESSCOM ILINCA SRL | 92 m |
| EUROPEAN BUSINESS FACTORY S.R.L. | 93 m |
| PRO CAR DETAILING S.R.L. | 108 m |
| TOPLANDCAD SRL | 110 m |
| CRISTEA MARDIVERT MODE S.R.L. inactiv | 111 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1812 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25