Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MAXTEHTRANS SRL

CUI 30801981 · J22/1811/2012 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MAXTEHTRANS SRL are CUI 30801981, nr. de înregistrare J22/1811/2012, înmatriculată pe 18.10.2012. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4616. În 2013: cifră de afaceri 1.826.350 lei, profit net 90.348 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Cifra de afaceri a crescut 1463%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 14 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,8 mil lei · mediana 199 mii lei 919% din mediană
Profit net 90 mii lei · mediana 3 mii lei de 32× mediana
Marjă netă 4.9% · mediana 1.6% 306% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,8 mil lei
2012: 117 mii lei 122013: 1,8 mil lei 13
Profit net 90 mii lei
2012: 5 mii lei 122013: 90 mii lei 13
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20132012
Cifra de afaceri netă1.826.350116.830
Venituri totale1.843.298116.830
Cheltuieli totale1.735.170110.588
Profit / pierdere brută108.1286.242
Profit / pierdere netă90.3485.243
Active circulante1.123.573118.259
Stocuri13.3854.823
Creanțe1.080.098111.752
Casa și conturi la bănci30.0901.684
Datorii1.027.782112.816
Capitaluri proprii95.7915.443
Capital subscris vărsat200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 17.12.2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal4616
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMAXTEHTRANS SRL
Nr. reg. com.J22/1811/2012
EUIDROONRC.J22/1811/2012
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2012-10-18
Sediu socialAleea Veronica Micle, 8, CAMERA 7, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA VERONICA MICLE, NR.8, CAMERA 7
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
EMIVA P&G S.R.L. aceeași clădire
EMIVA PRIME S.R.L. aceeași clădire
IZI APP S.R.L. aceeași clădire
EXPRESIV CONCEPT SRL 24 m
LIFE A NEW BEAUTY CLINIC S.R.L. 24 m
OMEXIM SRL inactiv 24 m
BIG AUTO S.R.L. 128 m
BBCGEOTECHNIC SRL 187 m
TOTAL PROIECT SRL 187 m
CONVENTUS SRL 190 m
AQUA AURORA S.R.L. 200 m
SIBOAL SRL 233 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46422012 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

30751220 PHARMAPROD SRL
31528279 IQ TRADING & CONSULTANCY SRL-D
31528309 MANAGER HUMAN RESOURCES SRL
31544282 NEW MEDIA ADVERTISEMENT SRL
39181573 IZI APP S.R.L.
39330349 NEST DEV CONCEPT S.R.L.
40258999 GREENCHEF S.R.L.
40292559 MUŞAT G. ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40338311 BUNATATI DE TOAMNA S.R.L.
44009443 DOTTS HOLDING GLOBAL S.R.L.
48666330 EMIVA PRIME S.R.L.
51671906 EMIVA P&G S.R.L.

CAEN autorizat (5)

46164642477147724782

Alte firme din Iaşi

1961695 SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IAŞI
3635300 CAMELEON SRL
7818555 CAMESIS SRL
8251288 ADRYALEX COMPANY SRL
8651713 VENUS L.G. SRL
8778190 LUCA TEX SRL
8913709 ISTROS SRL
9131590 LION CLIF SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25