Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ANDIAPLAST PACK SRL

CUI 30810092 · J3/1464/2012

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ANDIAPLAST PACK SRL are CUI 30810092, nr. de înregistrare J3/1464/2012, înmatriculată pe 19.10.2012. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2024: cifră de afaceri 81.124 lei, profit net 8.687 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 14 ani
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 81 mii lei · mediana 199 mii lei 41% din mediană
Profit net 9 mii lei · mediana 3 mii lei 307% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană
Marjă netă 10.7% · mediana 1.6% 669% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 81 mii lei
2014: 11 mii lei 142015: 26 mii lei 152016: 50 mii lei 162017: 283 mii lei 172018: 334 mii lei 182019: 100 mii lei 192020: 66 mii lei 202022: 71 mii lei 222023: 78 mii lei 232024: 81 mii lei 24
Profit net 9 mii lei
2014: 228 lei 142015: 3 mii lei 152016: 9 mii lei 162017: 19 mii lei 172018: 18 mii lei 182019: 12 mii lei 192020: 5 mii lei 202022: 7 mii lei 222023: 10 mii lei 232024: 9 mii lei 24
Salariați 0
2014: 0 142015: 0 152016: 0 162017: 0 172018: 0 182019: 0 192020: 0 202022: 0 222023: 0 232024: 0 24
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
Indicator2024202320222020201920182017201620152014
Cifra de afaceri netă81.12478.37470.79165.92099.563333.769282.71349.99026.12410.807
Venituri totale81.12478.37470.79166.13999.563333.770282.84350.03326.12410.827
Cheltuieli totale70.75866.66861.82258.98384.609306.031255.47239.22822.43710.274
Profit / pierdere brută10.36611.7068.9697.15614.95427.73927.37110.8053.687553
Profit / pierdere netă8.6879.9697.1215.17211.96717.72618.8869.3042.903228
Active imobilizate6.48910.42511.1235.7827.2270034137691
Active circulante107.074105.85586.41981.20077.57284.88674.74921.4439.9644.487
Stocuri6.58015.55513.47817.61621.46514.0638.284336300508
Creanțe32.13126.05825.73933.82239.15838.70755.01012.0286.8793.147
Casa și conturi la bănci68.36364.24247.20229.76216.94932.11611.4559.0792.785832
Cheltuieli în avans00002306950000
Datorii10.55821.96213.19320.59723.81636.33543.2298.8436.7704.750
Capitaluri proprii103.00594.31884.34966.38561.21349.24631.52012.6343.331428
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.10.2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
CAEN principal4619
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCANDIAPLAST PACK SRL
Nr. reg. com.J03/1464/2012
EUIDROONRC.J3/1464/2012
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2012-10-19
Sediu socialStr. Schitului, 99C, Mun. Piteşti, ARGEŞ
Domiciliu fiscalJUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. SCHITULUI, NR.99C
Telefon0751100111
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AC SMART DIGITAL SOLUTION S.R.L. aceeași clădire
ANALIS DRIVE STAR SRL inactiv aceeași clădire
ANGHEL PROD LEMN 2004 SRL inactiv aceeași clădire
ANTONIA MKE CONSTRUCT S.R.L. inactiv aceeași clădire
BALSTEEL CONSULT SRL aceeași clădire
BATAR PROCONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
BEN TRANS STRAF SRL inactiv aceeași clădire
BENSTRAF LOGISTIC CONCEPT S.R.L. inactiv aceeași clădire
BĂLAȘA PROFESSIONAL SERVICES S.R.L. aceeași clădire
CAIMAC MARY & ELLA SRL inactiv aceeași clădire
CRIS STYLE TRANS-PERFECT SRL aceeași clădire
CRIS STYLE TRANSPORT SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46192014 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (2)

46194690

Alte firme din Argeş

133724 INTERNATIONAL TIVY SRL
139085 TITIDAN SRL
5418242 TIROM COMPANY SRL
7396159 CORADO SPORT MARINA SRL
9010202 WANGBIN TRANSTRADE S.R.L.
9549607 97 D & D SRL
11270859 UNIVERSAL INVEST SRL
14298285 TOTAL BLITZ SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25