NICO & DENIS IMPEX SRL
CUI 30860465 · J52/164/2023
NICO & DENIS IMPEX SRL are CUI 30860465, nr. de înregistrare J52/164/2023, înmatriculată pe 17.02.2023. Sediul social e în Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2020: cifră de afaceri 66.976 lei, pierdere netă 23.649 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 67 mii lei · mediana 199 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -35.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 67 mii lei · mediana 224 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 66.976 | 104.847 | 114.502 | 195.848 | 173.138 | 275.668 | 170.948 | 265.500 | 11.130 |
| Venituri totale | 66.976 | 104.847 | 114.502 | 195.848 | 173.138 | 275.982 | 170.948 | 265.500 | 11.130 |
| Cheltuieli totale | 89.956 | 173.245 | 262.197 | 309.464 | 257.250 | 397.372 | 329.441 | 298.785 | 11.576 |
| Profit / pierdere brută | -22.980 | -68.398 | -147.695 | -113.616 | -84.112 | -121.390 | -158.493 | -33.285 | -446 |
| Profit / pierdere netă | -23.649 | -69.447 | -148.860 | -115.575 | -85.843 | -129.669 | -163.621 | -40.812 | -446 |
| Active imobilizate | — | — | — | 4.405 | 4.405 | — | — | — | — |
| Active circulante | 15.489 | 20.695 | 36.688 | 52.501 | 94.454 | 56.590 | 111.259 | 4.421 | 754 |
| Stocuri | 6.402 | 2.650 | 15.080 | 35.107 | 64.142 | 29.315 | 91.772 | 2.650 | — |
| Creanțe | 5.955 | 7.380 | 10.366 | 16.292 | 24.252 | 24.930 | 11.581 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.132 | 10.665 | 11.242 | 1.102 | 6.060 | 2.345 | 7.906 | 1.771 | 754 |
| Datorii | 793.211 | 774.768 | 721.314 | 592.672 | 519.050 | 390.938 | 315.938 | 45.479 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | -777.722 | -754.073 | -684.626 | -535.766 | -420.191 | -334.348 | -204.679 | -41.058 | -246 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 5 | 8 | 9 | 10 | 10 | 13 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.02.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 4779 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICO & DENIS IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J52/164/2023 |
| EUID | ROONRC.J52/164/2023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-02-17 |
| Sediu social | Str. Principală, 40, Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT ROATA DE JOS COM. ROATA DE JOS, STR. PRINCIPALĂ, NR.40 |
| Telefon | 0766706509 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDRE DARY BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| AUTOLOTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BALYSAL LOGISTICA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAR CARS 21 S.R.L. | aceeași clădire |
| COMY TRANS 2007 SRL | aceeași clădire |
| CONTAB BP SRL | aceeași clădire |
| DENISA & ANDRA TRANS SRL | aceeași clădire |
| DIMULESCOO MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| GHEORGHISOR BUSINESS SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GIULIA DISCOUNT SRL | aceeași clădire |
| JAY ERIC DAR S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA FLORIAN CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4779 | 2018 – 2020 |
| 4729 | 2017 |
| 4779 | 2012 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Giurgiu
| 3651097 | UGAL SRL |
| 5483348 | IOANA SRL |
| 23200717 | ALEX RAFI SRL |
| 31112306 | B&M S.R.L. |
| 36121240 | RELEVO INVENT SRL |
| 37802615 | OP ASSOCIATION SRL |
| 38195910 | DEKO ELI ANTIC SRL |
| 38384634 | ADADEA GREEN METAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25