NEW PLAST FOUR SEASONS SRL
CUI 30889062 · J2012001824161
NEW PLAST FOUR SEASONS SRL are CUI 30889062, nr. de înregistrare J2012001824161, înmatriculată pe 09.11.2012. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2224. În 2025: cifră de afaceri 11.300 lei, profit net 12.341 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 11 mii lei · mediana 254 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 7 mii lei | 165% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 109.2% · mediana 3% | de 36× mediana |
| Cifră pe salariat | 11 mii lei · mediana 162 mii lei | 7% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.300 | 11.714 | 58.739 | 55.939 | 20.239 | 17.762 | 36.875 | 54.793 | 14.042 | 12.833 | 3.468 | 1.915 | 17.613 | 2.056 |
| Venituri totale | 91.300 | 76.715 | 109.039 | 105.941 | 20.239 | 17.762 | 36.875 | 54.793 | 29.413 | 24.833 | 16.347 | 1.915 | 17.613 | 2.056 |
| Cheltuieli totale | 78.046 | 74.662 | 99.734 | 99.823 | 102.129 | 128.349 | 120.735 | 53.120 | 22.155 | 24.235 | 13.552 | 11.878 | 24.398 | 1.331 |
| Profit / pierdere brută | 13.254 | 2.053 | 9.305 | 6.118 | -81.890 | -110.587 | -83.860 | 1.673 | 7.258 | 598 | 2.795 | -9.963 | -6.785 | 725 |
| Profit / pierdere netă | 12.341 | 1.286 | 8.215 | 5.059 | -82.092 | -110.765 | -84.229 | 1.125 | 7.118 | 341 | 2.628 | -10.020 | -7.315 | 609 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 439 | 568 | 889 |
| Active circulante | 36.153 | 62.574 | 95.169 | 55.508 | 64.553 | 110.122 | 94.114 | 59.028 | 3.840 | 10.401 | 14.619 | 10.489 | 10.933 | 2.948 |
| Stocuri | 7.508 | 16.187 | 15.387 | 30.018 | 48.992 | 76.028 | 71.654 | 42.808 | — | 2.167 | 8.700 | 6.718 | 7.324 | 109 |
| Creanțe | 24.707 | 33.207 | 26.067 | 18.280 | 8.453 | 19.387 | 13.417 | 9.229 | 3.831 | 4.853 | 5.623 | 3.740 | 2.619 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.938 | 13.180 | 53.715 | 7.210 | 7.108 | 14.707 | 9.043 | 6.991 | 9 | 3.381 | 296 | 31 | 990 | 2.839 |
| Datorii | 361.361 | 400.123 | 434.004 | 353.125 | 367.172 | 309.825 | 183.658 | 64.343 | 10.279 | 23.958 | 28.517 | 27.454 | 18.007 | 3.028 |
| Capitaluri proprii | -325.208 | -337.549 | -338.835 | -297.617 | -302.619 | -199.703 | -89.544 | -5.315 | -6.439 | -13.557 | -13.898 | -16.526 | -6.506 | 809 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 2224 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW PLAST FOUR SEASONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001824161 |
| EUID | ROONRC.J2012001824161 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-09 |
| Sediu social | Str. Polovraci, 3, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. POLOVRACI, NR.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INA MADIPEE SRL inactiv | aceeași clădire |
| TALLER MULTIMARCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| 77 PLAY & WIN SRL inactiv | 37 m |
| COSTACHE INCORPORATED S.R.L. inactiv | 37 m |
| GUST SELECT S.R.L. inactiv | 37 m |
| KVGMAGNUM77 S.R.L. | 37 m |
| LILYANSEB SRL | 37 m |
| LORMAD SRL inactiv | 37 m |
| NOURR IMPEX SRL inactiv | 37 m |
| ADOMIM SRL inactiv | 54 m |
| CEX-CONSTRUCT SRL | 54 m |
| FUNERAL DISTRIB S.R.L. | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2223 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25