FEYZABAD MAR SRL
CUI 30896582 · J24/995/2012 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
FEYZABAD MAR SRL are CUI 30896582, nr. de înregistrare J24/995/2012, înmatriculată pe 12.11.2012. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2025: cifră de afaceri 993.649 lei, pierdere netă 49.901 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 994 mii lei · mediana 166 mii lei | 600% din mediană |
| Profit net | -50 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 6 · mediana 2 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -5% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 166 mii lei · mediana 131 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 993.649 | 1.092.708 | 1.173.560 | 1.021.272 | 983.878 | 892.946 | 1.012.815 | 919.292 | 531.659 | 604.270 | 553.494 | 359.609 | 166.388 | 10.614 |
| Venituri totale | 1.416.988 | 1.620.097 | 1.734.597 | 1.580.931 | 1.364.284 | 935.305 | 1.012.815 | 919.292 | 531.659 | 604.270 | 553.494 | 359.609 | 167.378 | 10.614 |
| Cheltuieli totale | 1.466.889 | 1.605.074 | 1.718.402 | 1.587.227 | 1.204.577 | 742.692 | 767.129 | 799.166 | 570.983 | 566.832 | 540.709 | 426.860 | 255.350 | 20.212 |
| Profit / pierdere brută | -49.901 | 15.023 | 16.195 | -6.296 | 159.707 | 192.613 | 245.686 | 120.126 | -39.324 | 37.438 | 12.785 | -67.251 | -87.972 | -9.598 |
| Profit / pierdere netă | -49.901 | 9.612 | 3.962 | -16.559 | 150.071 | 185.044 | 235.558 | 110.930 | -45.842 | 37.438 | 12.785 | -67.251 | -92.317 | -9.598 |
| Active imobilizate | 11.712 | 53.146 | 95.457 | 140.957 | 143.042 | 7.179 | 13.677 | 20.176 | 25.057 | 28.134 | 33.590 | 36.307 | 41.331 | 46.355 |
| Active circulante | 70.748 | 72.947 | 121.135 | 51.128 | 173.441 | 248.198 | 239.278 | 14.888 | 25.531 | 15.288 | 12.841 | 22.728 | 37.086 | 9.582 |
| Stocuri | 17.742 | 41.895 | 29.699 | 24.905 | 7.361 | 1.713 | 7.501 | 739 | 9.102 | 7.423 | 4.424 | 9.166 | 35.088 | 7.567 |
| Creanțe | 18.671 | 13.207 | 14.961 | 18.107 | 64.066 | 8.658 | 136.297 | 4.188 | 9.837 | 5.774 | 4.299 | 11.603 | 1.015 | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.335 | 17.845 | 76.475 | 8.116 | 102.014 | 237.827 | 95.480 | 9.961 | 6.592 | 2.091 | 4.118 | 1.959 | 983 | 2.015 |
| Cheltuieli în avans | 899 | 1.477 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 145.291 | 112.768 | 198.277 | 164.607 | 98.106 | 46.432 | 71.054 | 88.720 | 215.174 | 162.166 | 202.613 | 228.002 | 180.132 | 65.335 |
| Venituri în avans | — | 8.771 | 21.896 | 35.021 | 59.361 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -61.932 | 6.031 | -3.581 | -7.543 | 159.016 | 208.945 | 181.901 | -53.656 | -164.586 | -118.744 | -156.182 | -168.967 | -101.715 | -9.398 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 11 | 6 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FEYZABAD MAR SRL |
| Nr. reg. com. | J24/995/2012 |
| EUID | ROONRC.J24/995/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-12 |
| Sediu social | Str. Matei Basarab, 1, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MATEI BASARAB, NR.1, AP.44 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CEXMOB INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORA EXPEDITII SRL | aceeași clădire |
| O.G.M. TOTAL RENOV SRL | aceeași clădire |
| PHEONIX ELECTRO DNT S.R.L. | aceeași clădire |
| SILSAB TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SQUASH FEVER SRL | aceeași clădire |
| DELOSANDRE S.R.L. inactiv | 25 m |
| HOME COMPUTERS SRL | 25 m |
| NEOLINE SRL | 25 m |
| SEPTI ÎMBRĂCĂMINTE S.R.L. inactiv | 25 m |
| SITEL SA | 25 m |
| BARTOLINI TRANS SRL | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Maramureş
| 2192654 | MAL GRUP SRL |
| 2198150 | MARISIA SRL |
| 2199067 | HOUSE OF HIRSCH SRL |
| 2199199 | TERA-I.P. SRL |
| 2203117 | CASA SIGHETEANA SRL |
| 2214833 | MIRECARM SRL |
| 2215340 | COROANA SRL |
| 2216575 | LACUL ALBASTRU SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25