BEST COFEE&MORE SRL
CUI 30897162 · J2012013280407
BEST COFEE&MORE SRL are CUI 30897162, nr. de înregistrare J2012013280407, înmatriculată pe 12.11.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4637. În 2025: cifră de afaceri 1.279.165 lei, profit net 258.717 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 199 mii lei | 644% din mediană |
| Profit net | 259 mii lei · mediana 3 mii lei | de 91× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.2% · mediana 1.6% | de 13× mediana |
| Cifră pe salariat | 1,3 mil lei · mediana 224 mii lei | 572% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.279.165 | 645.648 | 482.925 | 524.864 | 465.963 | 315.565 | 237.119 | 89.988 | 27.309 | 37.739 | 62.492 | 106.368 | 118.685 |
| Venituri totale | 1.279.166 | 646.605 | 499.504 | 526.671 | 465.961 | 315.712 | 237.122 | 89.988 | 27.309 | 37.739 | 62.492 | 106.368 | 118.685 |
| Cheltuieli totale | 968.529 | 487.339 | 391.527 | 1.177.536 | 270.342 | 174.736 | 128.605 | 33.882 | 27.475 | 36.134 | 30.765 | 18.540 | 16.280 |
| Profit / pierdere brută | 310.637 | 159.266 | 107.977 | -650.865 | 195.619 | 140.976 | 108.517 | 56.106 | -166 | 1.605 | 31.727 | 87.828 | 102.405 |
| Profit / pierdere netă | 258.717 | 132.048 | 88.443 | -656.184 | 190.959 | 137.818 | 104.565 | 54.875 | -439 | 850 | 29.852 | 84.637 | 98.845 |
| Active imobilizate | 49.640 | 67.154 | 42.465 | 42.504 | 30.784 | 24.087 | 3.326 | 4.003 | 4.680 | 5.356 | 6.033 | 0 | 491 |
| Active circulante | 490.150 | 126.953 | 113.351 | 55.561 | 720.008 | 540.720 | 421.443 | 328.707 | 244.767 | 238.253 | 224.287 | 191.076 | 104.379 |
| Stocuri | 43.693 | 31.866 | 6.148 | 3.775 | 5.786 | 4.585 | 421 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 390.360 | 77.234 | 30.629 | 23.548 | 13.539 | 20.369 | 14.950 | 5.200 | 22.900 | 22.900 | 22.900 | 24.900 | 28.900 |
| Casa și conturi la bănci | 56.097 | 17.853 | 76.574 | 28.238 | 700.683 | 515.766 | 406.072 | 323.507 | 221.867 | 215.353 | 201.387 | 166.176 | 75.479 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 1.197 | — | — | 30 | 23 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 276.033 | 61.819 | 68.330 | 19.102 | 15.644 | 20.648 | 18.421 | 30.904 | 35.612 | 29.335 | 16.896 | 7.504 | 5.934 |
| Capitaluri proprii | 263.757 | 132.288 | 88.683 | 78.963 | 735.148 | 544.189 | 406.371 | 301.806 | 213.835 | 214.274 | 213.424 | 183.572 | 98.936 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4637 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEST COFEE&MORE SRL |
| Nr. reg. com. | J2012013280407 |
| EUID | ROONRC.J2012013280407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-12 |
| Sediu social | Str. Ciucea, 5, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CIUCEA, NR.5, BL.L19, SC.5, ET.4, AP.179 |
| Telefon | 0742882059 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUTE EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANNE CONSTRUCT OPTIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO STUDIO R & S SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTOMATE IT UP S.R.L. | aceeași clădire |
| AVT CAD CAM S.R.L. | aceeași clădire |
| BLENDING MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CATALYST PARTNERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CENTRUL DE DEZVOLTARE EMOTIONALA SI ANTRENAMENT COGNITIV S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCRET EDILITARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORALI ONLINE COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| CRIS CLEAN CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| EUMENAJ ART S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4637 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (61)
Sunt 61 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25