ABSOLUTGAME S.R.L.
CUI 30897421 · J20/922/2013
ABSOLUTGAME S.R.L. are CUI 30897421, nr. de înregistrare J20/922/2013, înmatriculată pe 07.10.2013. Sediul social e în Municipiul Lupeni, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 16.200 lei, profit net 298 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 124 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 298 lei · mediana 17 mii lei | 2% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 19.9% | 9% din mediană |
Comparat cu 57.310 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.200 | 16.200 | 16.573 | 16.350 | 13.200 | 22.499 | 218.110 | 172.425 | 82.503 | 130.684 | 112.556 | 187.621 | 22.056 |
| Venituri totale | 16.276 | 16.200 | 16.573 | 123.486 | 170.461 | 163.003 | 266.434 | 172.425 | 82.503 | 130.684 | 112.556 | 187.621 | 23.956 |
| Cheltuieli totale | 15.921 | 15.775 | 21.038 | 143.412 | 116.569 | 109.424 | 128.704 | 163.292 | 77.560 | 99.085 | 133.930 | 164.523 | 13.948 |
| Profit / pierdere brută | 355 | 425 | -4.465 | -19.926 | 53.892 | 53.579 | 137.730 | 9.133 | 4.943 | 31.599 | -21.374 | 23.098 | 10.008 |
| Profit / pierdere netă | 298 | 357 | -4.465 | -20.951 | 52.043 | 51.486 | 135.464 | 7.408 | 4.118 | 30.291 | -24.749 | 17.470 | 9.290 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 | 5.300 | 3.000 | — | 287 | 1.434 | — |
| Active circulante | 8.701 | 7.425 | 60.271 | 68.808 | 279.271 | 241.993 | 230.236 | 50.045 | 36.532 | 41.050 | 25.485 | 34.495 | 9.502 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 368 | 8.953 | — |
| Creanțe | 5.300 | 5.300 | 56.876 | 57.271 | 36.684 | 72.957 | 228.226 | 20.381 | 21.063 | 27.327 | 12.556 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.401 | 2.125 | 3.395 | 11.537 | 242.587 | 169.036 | 2.010 | 29.664 | 15.469 | 13.723 | 12.561 | 25.542 | 9.502 |
| Datorii | 2.830 | 1.852 | 55.055 | 59.126 | 5.541 | 20.305 | 60.034 | 20.607 | 12.202 | 17.839 | 32.851 | 18.259 | 12 |
| Capitaluri proprii | 5.871 | 5.573 | 5.216 | 9.682 | 273.730 | 221.688 | 170.202 | 34.738 | 27.330 | 23.211 | -7.079 | 17.670 | 9.490 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 04.10.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 6832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ABSOLUTGAME S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J20/922/2013 |
| EUID | ROONRC.J20/922/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-07 |
| Sediu social | Bld. Păcii, spaţiul 3, Mun. Lupeni, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, BLD. PĂCII, BL.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACC TURISM STRAJA S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIVEBAUBVR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALPIN SA | aceeași clădire |
| ANDREEA & RĂDUCU S.R.L. | aceeași clădire |
| ASGARD ENERGY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AURAMEDCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOCAT SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| B&S BRAICU S.R.L. | aceeași clădire |
| BAGGI MECCANICA SRL | aceeași clădire |
| BARBELL POWER GYM S.R.L. | aceeași clădire |
| BILLOCRIS SHOES INC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIUTIFIED S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6832 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (61)
Sunt 61 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12