RAMO BEAUTY CARE SRL
CUI 30901387 · J3/1588/2012 · radiată
RAMO BEAUTY CARE SRL are CUI 30901387, nr. de înregistrare J3/1588/2012, înmatriculată pe 13.11.2012. Sediul social e în Oraş Mioveni, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2019: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 2 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 11.591 | 14.405 | 10.629 | 7.219 | 6.180 | 5.280 | 715 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 11.591 | 14.405 | 10.629 | 7.219 | 6.180 | 5.280 | 715 |
| Cheltuieli totale | — | — | 44.222 | 27.301 | 12.055 | 3.782 | 3.566 | 4.544 | 742 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -32.631 | -12.896 | -1.426 | 3.437 | 2.614 | 736 | -27 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -32.748 | -13.230 | -1.744 | 3.220 | 2.428 | 590 | -27 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 178 | 458 |
| Active circulante | — | — | 13.241 | 565 | 5.530 | 7.182 | 3.231 | 1.545 | 2.535 |
| Stocuri | — | — | — | — | 221 | 419 | 590 | 1.052 | 1.054 |
| Creanțe | — | — | 13.241 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 565 | 5.309 | 6.763 | 2.641 | 493 | 1.481 |
| Datorii | 41.312 | 41.312 | 54.553 | 9.129 | 864 | 772 | 40 | 960 | 2.820 |
| Capitaluri proprii | -41.312 | -41.312 | -41.312 | -8.564 | 4.666 | 6.410 | 3.191 | 763 | 173 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 10.02.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAMO BEAUTY CARE SRL |
| Nr. reg. com. | J03/1588/2012 |
| EUID | ROONRC.J3/1588/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-13 |
| Sediu social | Str. Logofăt Stanciu Mihoveanu, Orş. Mioveni, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. LOGOFĂT STANCIU MIHOVEANU, BL.A30, SC.A, AP.14 |
| Telefon | 0742877853 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABIL FULL CARGO SRL | aceeași clădire |
| AFTERSCHOOL MOTANELUL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEDA WINDOOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX C GABRIEL CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMAR MONDIAL 07 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALN0601 S.R.L. | aceeași clădire |
| ANAMAR BEAUTY NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI EURO MIXT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARCAD INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| BENSHYP S.R.L. | aceeași clădire |
| CROMEX MIXT ALIMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CYOCO CARGO SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2012 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (63)
Sunt 63 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25