S & C MEDICAL SOLUTION SRL
CUI 30936261 · J22/1999/2012
S & C MEDICAL SOLUTION SRL are CUI 30936261, nr. de înregistrare J22/1999/2012, înmatriculată pe 22.11.2012. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 50 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.225 | 34.165 | 8.266 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.225 | 34.166 | 8.266 |
| Cheltuieli totale | — | 50 | 50 | — | 100 | 50 | 100 | 100 | 75 | 75 | 3.946 | 36.724 | 1.305 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -50 | -50 | 0 | -100 | -50 | -100 | -100 | -75 | -75 | -721 | -2.558 | 6.961 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -50 | -50 | 0 | -100 | -50 | -100 | -100 | -75 | -75 | -818 | -3.580 | 6.713 |
| Active imobilizate | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 491 |
| Active circulante | 1.916 | 1.916 | 1.966 | 2.016 | 2.016 | 2.116 | 2.166 | 2.266 | 2.366 | 2.441 | 2.516 | 3.643 | 6.670 |
| Creanțe | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 165 | 725 | 5.266 |
| Casa și conturi la bănci | 1.751 | 1.751 | 1.801 | 1.851 | 1.851 | 1.951 | 2.001 | 2.101 | 2.201 | 2.276 | 2.351 | 2.918 | 1.404 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 310 | 248 |
| Capitaluri proprii | 1.916 | 1.916 | 1.966 | 2.016 | 2.016 | 2.116 | 2.166 | 2.266 | 2.366 | 2.441 | 2.516 | 3.333 | 6.913 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | S & C MEDICAL SOLUTION SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1999/2012 |
| EUID | ROONRC.J22/1999/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-22 |
| Sediu social | Str. Anton Crihan, 6, camera 3, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANTON CRIHAN, NR.6, CAMERA 3, BL.D21, ET.4, AP.15 |
| Telefon | 0745895476 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| REACTIVE TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| RELOADED TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ANET GOLD SRL | 21 m |
| ANETGOLD CASHFLOW SRL | 21 m |
| NORYELA FASHION SRL | 21 m |
| RARETEX SRL inactiv | 21 m |
| SABATINIO TEHNICALL SRL | 21 m |
| VESUVIO FASHION SRL inactiv | 21 m |
| BEAUTY CLEOPATRA M.V.D. S.R.L. inactiv | 38 m |
| ADG PRINTFORM SRL | 46 m |
| GAMA INVEST SRL | 46 m |
| UNIFORM RESOURCES SRL | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4618 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25