ISPAS & PARTNERS SRL
CUI 30945987 · J40/13843/2012
ISPAS & PARTNERS SRL are CUI 30945987, nr. de înregistrare J40/13843/2012, înmatriculată pe 23.11.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 271.473 lei, profit net 28.455 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 271 mii lei · mediana 172 mii lei | 158% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 31 mii lei | 90% din mediană |
| Marjă netă | 10.5% · mediana 23.7% | 44% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 271.473 | 247.937 | 244.417 | 43.159 | 136.850 | 44.843 | 91.360 | 76.423 | 84.199 | 99.593 | 103.111 | 56.270 | 91.730 |
| Venituri totale | 271.811 | 247.988 | 242.348 | 56.988 | 136.850 | 44.843 | 92.566 | 76.423 | 84.199 | 99.593 | 103.111 | 56.270 | 92.005 |
| Cheltuieli totale | 232.795 | 180.616 | 208.448 | 73.617 | 90.922 | 40.162 | 68.280 | 43.989 | 86.115 | 70.073 | 68.239 | 73.862 | 133.539 |
| Profit / pierdere brută | 39.016 | 67.372 | 33.900 | -16.629 | 45.928 | 4.681 | 24.286 | 32.434 | -1.916 | 29.520 | 34.872 | -17.592 | -41.534 |
| Profit / pierdere netă | 28.455 | 53.600 | 27.343 | -18.048 | 41.822 | 3.336 | 21.544 | 30.141 | -4.442 | 26.532 | 31.779 | -18.394 | -47.427 |
| Active imobilizate | 75.582 | 108.021 | 110.595 | 130.775 | 18.039 | 12.883 | 15.882 | 13.970 | 16.437 | 28.190 | 30.326 | 25.132 | 27.149 |
| Active circulante | 76.334 | 109.038 | 52.593 | 17.416 | 70.803 | 33.987 | 32.154 | 29.815 | 23.292 | 27.756 | 27.291 | 15.406 | 14.727 |
| Stocuri | 11.859 | 9.636 | 10.234 | 599 | — | 6.298 | 6.298 | 6.298 | 6.298 | 6.298 | 4.997 | — | — |
| Creanțe | 21.802 | 22.402 | 15.231 | 13.628 | 32.494 | 16.627 | 4.400 | 7.675 | 4.400 | — | 3.776 | 13.041 | 13.504 |
| Casa și conturi la bănci | 42.673 | 77.000 | 27.128 | 3.189 | 38.309 | 11.062 | 21.456 | 15.842 | 12.594 | 21.458 | 18.518 | 2.365 | 1.223 |
| Cheltuieli în avans | — | 5.760 | 5.760 | 8.530 | — | — | — | — | — | 588 | 1.601 | — | — |
| Datorii | 56.418 | 102.176 | 74.562 | 89.677 | 3.750 | 3.600 | 8.102 | 25.395 | 51.480 | 63.844 | 93.060 | 106.159 | 89.103 |
| Capitaluri proprii | 95.498 | 120.643 | 94.386 | 67.044 | 85.092 | 43.270 | 39.934 | 18.390 | -11.751 | -7.310 | -33.842 | -65.621 | -47.227 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 20.12.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ISPAS & PARTNERS SRL |
| Nr. reg. com. | J40/13843/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/13843/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-23 |
| Sediu social | Str. Vrâncioaia, 2-4, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VRÂNCIOAIA, NR.2-4, BL.A, SC.2, ET.5, AP.113 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACM POWER SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTS HUMAN CAPITAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER CREATIV ACM S.R.L. | aceeași clădire |
| ATTITUDE PR SRL | aceeași clădire |
| BLUE UNICORN MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAIRFRAME S.R.L. | aceeași clădire |
| COLORMAG INC S.R.L. | aceeași clădire |
| DAN POPESCU IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| DEAN REAL ESTATE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIACARE EXPERT SRL | aceeași clădire |
| DMT PAPER SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| GIORNO STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25