ARHI-SIST M.R. SRL
CUI 30950673 · J2012001848088
ARHI-SIST M.R. SRL are CUI 30950673, nr. de înregistrare J2012001848088, înmatriculată pe 26.11.2012. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 16.500 lei, profit net 442 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 172 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 442 lei · mediana 31 mii lei | 1% din mediană |
| Marjă netă | 2.7% · mediana 23.7% | 11% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.500 | 15.500 | 20.990 | 8.500 | 7.800 | 3.700 | 10.000 | 6.000 | 4.900 | 21.039 | 84.173 | 33.661 | 65.997 | 5.800 |
| Venituri totale | 16.500 | 15.500 | 20.990 | 8.500 | 7.800 | 3.700 | 10.000 | 6.000 | 4.900 | 21.039 | 84.173 | 33.661 | 65.997 | 5.800 |
| Cheltuieli totale | 16.058 | 20.329 | 11.574 | 13.475 | 20.686 | 22.212 | 59.428 | 52.005 | 62.637 | 59.524 | 98.244 | 79.504 | 68.081 | 866 |
| Profit / pierdere brută | 442 | -4.829 | 9.416 | -4.975 | -12.886 | -18.512 | -49.428 | -46.005 | -57.737 | -38.485 | -14.071 | -45.843 | -2.084 | 4.934 |
| Profit / pierdere netă | 442 | -4.829 | 7.909 | -5.230 | -13.120 | -18.623 | -49.568 | -46.065 | -57.786 | -38.905 | -16.596 | -46.853 | -4.064 | 4.760 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 512 | 3.581 | 6.825 | 12.248 | 686 |
| Active circulante | 1.760 | 227 | 13.294 | 251 | 12 | — | — | — | 4.743 | 3.520 | 6.062 | 3.453 | 14.573 | 4.448 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.333 | — | — | — |
| Creanțe | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 4.900 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 1.700 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.760 | 227 | 13.294 | 251 | 12 | — | — | — | -157 | 120 | 329 | 53 | 12.873 | 4.448 |
| Datorii | 290.089 | 288.998 | 297.236 | 292.102 | 286.633 | 273.501 | 254.878 | 205.310 | 163.988 | 105.491 | 72.197 | 56.235 | 25.925 | 174 |
| Capitaluri proprii | -288.329 | -288.771 | -283.942 | -291.851 | -286.621 | -273.501 | -254.878 | -205.310 | -159.245 | -101.459 | -62.554 | -45.957 | 896 | 4.960 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARHI-SIST M.R. SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001848088 |
| EUID | ROONRC.J2012001848088 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-26 |
| Sediu social | Str. Petru Maior, 3, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PETRU MAIOR, NR.3, ET.1, AP.6, CAM.1 |
| Telefon | 0743654680 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KESS SRL inactiv | 20 m |
| KRONSTAR R.C.E. SRL inactiv | 20 m |
| LAURETTE COSMETICS SRL inactiv | 20 m |
| 7D SOLUTIONS SRL | 31 m |
| ESCEN TRADING SRL | 31 m |
| IMPORT-EXPORT Z.M.B. TRADING SRL inactiv | 31 m |
| STANDARD TRAVEL & MANAGEMENT SRL inactiv | 31 m |
| STOMIREX STANDARD SRL inactiv | 31 m |
| TEHNIMARKET SRL | 35 m |
| A.G.T. CONSTRUX SRL | 37 m |
| A2 MEDIA CHROME S.R.L. | 37 m |
| ABC MARIAN LOGISTIC CONSTRUCT S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
| 405039 | BURCEA CONSTRUCTII SRL |
| 1093113 | CLEPSIDRA SRL |
| 1098315 | AGENTIE DE ARHITECTURA SI DESIGN ADA SRL |
| 1104301 | ACTUAL SRL |
| 3048763 | INSERT STUDIO SRL |
| 3216638 | SANNIS SRL |
| 3480337 | LIMAGE SRL |
| 3582620 | EGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25