RALCONALID 2012 SRL
CUI 30978046 · J18/697/2012
RALCONALID 2012 SRL are CUI 30978046, nr. de înregistrare J18/697/2012, înmatriculată pe 04.12.2012. Sediul social e în Sat Blahniţa de Sus, Comuna Săcelu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4729. În 2021: cifră de afaceri 5.670 lei, profit net 1.250 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 199 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 3 mii lei | 44% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 22% · mediana 1.6% | de 14× mediana |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.670 | 42.979 | 74.057 | 55.502 | 79.795 | 61.057 | 85.557 | 72.148 | 34.176 |
| Venituri totale | 5.670 | 42.979 | 74.057 | 55.502 | 79.795 | 61.057 | 85.557 | 72.151 | 34.176 |
| Cheltuieli totale | 4.250 | 32.545 | 80.295 | 66.374 | 72.326 | 47.630 | 69.531 | 60.172 | 29.385 |
| Profit / pierdere brută | 1.420 | 10.434 | -6.238 | -10.872 | 7.469 | 13.427 | 16.026 | 11.979 | 4.791 |
| Profit / pierdere netă | 1.250 | 9.144 | -7.038 | -11.752 | 5.750 | 11.595 | 13.460 | 9.815 | 3.782 |
| Active circulante | 19.088 | 22.043 | 16.626 | 23.009 | 40.407 | 44.991 | 33.274 | 23.111 | 13.631 |
| Stocuri | — | 3.746 | 536 | 17.658 | 14.394 | 14.579 | 12.623 | 22.802 | 12.872 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 166 | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.088 | 18.297 | 16.090 | 5.351 | 26.013 | 30.412 | 20.651 | 143 | 759 |
| Datorii | 7.937 | 12.142 | 15.869 | 15.214 | 20.860 | 19.599 | 6.018 | 9.314 | 9.649 |
| Capitaluri proprii | 11.151 | 9.901 | 757 | 7.795 | 19.547 | 25.392 | 27.256 | 13.797 | 3.982 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 21.12.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Novaci |
| CAEN principal | 4729 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RALCONALID 2012 SRL |
| Nr. reg. com. | J18/697/2012 |
| EUID | ROONRC.J18/697/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-12-04 |
| Sediu social | 25, Sat Blahniţa de Sus Com. Săcelu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, SAT BLAHNIŢA DE SUS COM. SĂCELU, NR.25 |
| Telefon | 0761545061 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4729 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25