ITQNET-SERV SRL
CUI 30979718 · J2012001264046
ITQNET-SERV SRL are CUI 30979718, nr. de înregistrare J2012001264046, înmatriculată pe 05.12.2012. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4650. În 2025: cifră de afaceri 1.016.142 lei, profit net 7.624 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-11 | Scoala gimnaziala "Gheorghe Avramescu" Prajest | Diverse servicii de intretinere si de re | 580 lei |
| 2024-04-23 | SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLOBOZIA | Lucrari de montaj (Rev.2) | 400 lei |
| 2024-04-23 | JUDETUL BACAU | Accesorii pentru echipament audio si vid | 470 lei |
| 2024-04-23 | SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PASCANI jud Iasi | Echipament informatic si accesorii de bi | 44 mii lei |
| 2024-04-23 | SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE APOSTU" STANISESTI | Lucrari de montaj (Rev.2) | 800 lei |
| 2024-04-03 | JUDETUL BACAU | Accesorii pentru echipament audio si vid | 2 mii lei |
| 2024-04-02 | JUDETUL BACAU | Camere video (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-03-26 | JUDETUL BACAU | Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-03-18 | JUDETUL BACAU | Accesorii informatice (Rev.2) | 126 lei |
| 2024-03-13 | JUDETUL BACAU | Monitoare (Rev.2) | 580 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 199 mii lei | 511% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 269% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 1.6% | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,0 mil lei · mediana 224 mii lei | 454% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.016.142 | 1.577.783 | 691.071 | 623.104 | 161.032 | 365.876 | 176.887 | 112.907 | 102.406 | 93.740 | 96.492 | 108.726 | 101.585 | 0 |
| Venituri totale | 1.016.295 | 1.577.846 | 691.098 | 630.806 | 161.044 | 365.878 | 176.894 | 112.915 | 102.432 | 96.735 | 102.730 | 108.879 | 101.588 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.006.613 | 1.289.867 | 672.050 | 574.413 | 145.672 | 355.865 | 105.143 | 99.663 | 113.222 | 46.186 | 63.382 | 47.609 | 62.288 | 90 |
| Profit / pierdere brută | 9.682 | 287.979 | 19.048 | 56.393 | 15.372 | 10.013 | 71.751 | 13.252 | -10.790 | 50.549 | 39.348 | 61.270 | 39.300 | -90 |
| Profit / pierdere netă | 7.624 | 242.559 | 15.872 | 39.241 | 13.365 | -217 | 69.557 | 12.122 | -11.814 | 48.286 | 36.444 | 58.002 | 36.078 | -90 |
| Active imobilizate | 291.854 | 24.050 | 43.920 | 63.790 | — | — | 2.832 | — | -277 | 3.606 | 90.000 | — | 45 | 547 |
| Active circulante | 514.077 | 431.820 | 510.450 | 304.072 | 66.366 | 142.321 | 125.944 | 54.222 | 42.132 | 65.471 | 58.791 | 107.607 | 38.368 | 263 |
| Stocuri | — | — | 76.649 | 77 | 20.550 | — | 41.749 | — | — | 17.519 | — | 9.198 | — | — |
| Creanțe | 507.322 | 294.992 | 115.603 | 35.562 | 22.300 | 72.427 | 47.155 | 43.283 | 32.811 | 31.381 | 47.568 | 28.390 | 28.930 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.755 | 136.828 | 318.198 | 268.433 | 23.516 | 69.894 | 37.040 | 10.939 | 9.321 | 16.571 | 11.223 | 70.019 | 9.438 | 263 |
| Datorii | 605.507 | 213.071 | 452.489 | 281.853 | 9.097 | 20.761 | 10.385 | 5.388 | 5.143 | 20.551 | 18.157 | 13.417 | 2.225 | 700 |
| Capitaluri proprii | 200.424 | 242.799 | 101.881 | 86.009 | 57.269 | 121.560 | 118.391 | 48.834 | 36.712 | 48.526 | 130.634 | 94.190 | 36.188 | 110 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Dec 01 2021 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4650 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ITQNET-SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001264046 |
| EUID | ROONRC.J2012001264046 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-12-05 |
| Sediu social | Str. Ciprian Porumbescu, 51, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CIPRIAN PORUMBESCU, NR.51 |
| Telefon | 0234510772 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASSET ARCHITECT S.R.L. | aceeași clădire |
| GUSTUL SLĂNICULUI S.R.L. | aceeași clădire |
| INFO GENO SRL | aceeași clădire |
| MONDO BARBER TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| TECH SPOT CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| TRUST METAL S.R.L. | aceeași clădire |
| WIT TECHNOLOGY SRL | aceeași clădire |
| CLARITY POINT S.R.L. | 139 m |
| DAMIAN EDILCONSTRUCT S.R.L. | 139 m |
| GLOW MEDIA STRATEGY S.R.L. | 139 m |
| GLOW SKIN CONCEPT S.R.L. | 139 m |
| HERAN CONSULTING SRL | 139 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 18264307 | INFO GENO SRL |
| 30908300 | WIT TECHNOLOGY SRL |
| 35143950 | TECH SPOT CONCEPT SRL |
| 52201023 | GUSTUL SLĂNICULUI S.R.L. |
| 52201511 | TRUST METAL S.R.L. |
CAEN autorizat (75)
Alte firme din Bacău
| 980141 | ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. |
| 982509 | FARTEC-BB SRL |
| 15233357 | PUBLIEM SRL |
| 15437993 | ROMSYSTEMS SRL |
| 15550584 | DACERAM SRL |
| 16234059 | C-BIT SOLUTIONS SRL |
| 20524808 | ALVINCOM SRL |
| 23251559 | ECOBIROTICA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25