MILTIADES SRL
CUI 30984447 · J26/1156/2012
MILTIADES SRL are CUI 30984447, nr. de înregistrare J26/1156/2012, înmatriculată pe 06.12.2012. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2024: cifră de afaceri 101.492 lei, pierdere netă 11.945 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -349 lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 101.492 | 129.497 | 259.577 | 144.308 | 12.294 | 33.418 | 52.108 | 53.694 | 24.680 | 45.231 | 0 | 5.700 |
| Venituri totale | 0 | 101.492 | 129.497 | 259.577 | 144.308 | 12.294 | 33.418 | 52.108 | 53.711 | 24.977 | 45.603 | 0 | 5.700 |
| Cheltuieli totale | 349 | 113.437 | 123.042 | 238.746 | 139.673 | 38.752 | 71.844 | 79.159 | 44.204 | 32.850 | 56.714 | — | 24.638 |
| Profit / pierdere brută | -349 | -11.945 | 6.455 | 20.831 | 4.635 | -26.458 | -38.426 | -27.051 | 9.507 | -7.873 | -11.111 | 0 | -18.938 |
| Profit / pierdere netă | -349 | -11.945 | 5.611 | 18.236 | 3.193 | -26.573 | -38.759 | -27.573 | 8.848 | -8.445 | -12.479 | 0 | -19.109 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 87 | 288 | 892 | 1.495 | 2.099 | 2.704 | — | — |
| Active circulante | -205 | 144 | 18.153 | 11.046 | 2.571 | 124 | 637 | 230 | 59 | 2.112 | 933 | 41 | 41 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 45 | 9 | 2.019 | 462 | — | — |
| Creanțe | 160 | 160 | — | — | 549 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -365 | -16 | 18.153 | 11.046 | 2.022 | 124 | 637 | 185 | 50 | 93 | 471 | 41 | 41 |
| Datorii | 108.940 | 108.940 | 115.004 | 113.507 | 123.268 | 124.101 | 98.242 | 59.680 | 32.539 | 44.044 | 35.025 | 18.950 | 18.950 |
| Capitaluri proprii | -109.145 | -108.796 | -96.851 | -102.461 | -120.697 | -123.890 | -97.317 | -58.558 | -30.985 | -39.833 | -31.388 | -18.909 | -18.909 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.12.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MILTIADES SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1156/2012 |
| EUID | ROONRC.J26/1156/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-12-06 |
| Sediu social | Str. Ţesătorilor, 1/D, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ŢESĂTORILOR, NR.1/D |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PADELEOS SRL | aceeași clădire |
| AUTAVIA SIFFERT SRL | 30 m |
| CORVIN CONSTRUCT CORP S.R.L. | 30 m |
| TRIVO S.R.L. | 30 m |
| VNL TAXI SRL | 31 m |
| SIMADON COMSERV SRL | 46 m |
| LAQUEUM CONSULTING SRL-D inactiv | 64 m |
| MOFA TECH SRL | 68 m |
| ZOBEN & DAVAK INSTAL S.R.L. | 68 m |
| DARCH STUDIO SRL | 74 m |
| EUROMOBIL TRANS SRL | 74 m |
| LEHEL CONSTRUCT SRL | 81 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
| 1197408 | DORALEX SRL |
| 1204181 | TRATTORIA IMPEX SRL |
| 1207668 | HAREX SRL |
| 1216348 | BIG BEN COMEXIMP SRL |
| 1216860 | PIZZERIA TIK TAK SRL |
| 1223493 | COM SERV TRANS JOKER SRL |
| 1228776 | ROMARCOM SRL |
| 1245491 | ALEDO COMPANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08