IT MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL
CUI 31059601 · J2013000073404
IT MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL are CUI 31059601, nr. de înregistrare J2013000073404, înmatriculată pe 07.01.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9510. În 2025: cifră de afaceri 493.407 lei, profit net 4.031 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 493 mii lei · mediana 129 mii lei | 382% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 4 mii lei | 110% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 3.6% | 22% din mediană |
| Cifră pe salariat | 247 mii lei · mediana 112 mii lei | 221% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 493.407 | 187.271 | 211.410 | 208.352 | 175.922 | 100.071 | 104.369 | 79.092 | 62.911 | 53.974 | 84.559 | 15.495 | 6.648 |
| Venituri totale | 494.852 | 204.513 | 212.072 | 208.392 | 176.304 | 100.071 | 104.382 | 79.122 | 62.911 | 53.974 | 84.559 | 15.495 | 6.653 |
| Cheltuieli totale | 479.222 | 213.971 | 201.466 | 180.199 | 102.161 | 87.632 | 102.275 | 73.131 | 57.718 | 61.217 | 75.198 | 16.359 | 9.768 |
| Profit / pierdere brută | 15.630 | -9.458 | 10.606 | 28.193 | 74.143 | 12.439 | 2.107 | 5.991 | 5.193 | -7.243 | 9.361 | -864 | -3.115 |
| Profit / pierdere netă | 4.031 | -11.196 | 8.804 | 26.151 | 72.381 | 11.505 | 1.063 | 5.199 | 3.305 | -8.863 | 6.825 | -996 | -3.115 |
| Active imobilizate | 18.986 | 16.319 | 46.536 | 65.625 | 74.105 | 4.718 | 6.375 | 17.694 | 23.326 | 28.485 | 2.341 | 723 | 1.012 |
| Active circulante | 77.649 | 16.315 | 16.026 | 55.802 | 33.289 | 20.511 | 19.013 | 5.845 | 7.202 | 9.403 | 15.527 | 2.561 | 447 |
| Stocuri | 1.437 | — | — | 6.296 | 10.190 | 9.877 | 3.415 | — | — | — | — | 1.892 | — |
| Creanțe | 70.228 | 15.095 | 13.571 | 35.644 | 21.245 | 6.371 | 6.642 | 2.805 | 6.525 | 9.194 | 10.447 | 70 | 123 |
| Casa și conturi la bănci | 5.984 | 1.220 | 2.455 | 13.862 | 1.854 | 4.263 | 8.956 | 3.040 | 677 | 209 | 5.080 | 599 | 324 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 395 | — | 216 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 88.606 | 28.636 | 47.367 | 95.431 | 34.773 | 10.323 | 21.771 | 20.985 | 33.173 | 43.837 | 14.954 | 7.195 | 4.374 |
| Capitaluri proprii | 8.029 | 3.998 | 15.195 | 26.391 | 72.621 | 15.122 | 3.617 | 2.554 | -2.645 | -5.949 | 2.914 | -3.911 | -2.915 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 12.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IT MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000073404 |
| EUID | ROONRC.J2013000073404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-07 |
| Sediu social | Şos. Colentina, 60, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS COLENTINA, NR.60, BL.103, SC.A, ET.8, AP.33 |
| Telefon | 0730178723 |
| Web | https://itmm.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APFOTO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTTEO PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| AURDAY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAYTON TECHNOLOGIES SRL | aceeași clădire |
| ECO AGROROD IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDITURA FUNDATIA NERVA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GEANEL ACCOUNT SRL | aceeași clădire |
| HUANG PRIME COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEI KAI LONG IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIMI & TITI S.R.L. | aceeași clădire |
| NGUYEN ANDREA COMERT SRL | aceeași clădire |
| PALICARE HOME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (38)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08