CAZACU SNC
CUI 3106783 · J1992001232092
CAZACU SNC are CUI 3106783, nr. de înregistrare J1992001232092, înmatriculată pe 20.08.1992. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 126.000 lei, pierdere netă 3.043 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 126 mii lei · mediana 124 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -2.4% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 42 mii lei · mediana 172 mii lei | 24% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 126.000 | 122.000 | 102.000 | 102.000 | 102.949 | 102.000 | 102.000 | 92.800 | 96.700 | 73.300 | 118.630 | 117.273 | 96.420 | 152.250 | 184.322 |
| Venituri totale | 126.000 | 122.000 | 102.000 | 102.000 | 102.949 | 102.000 | 102.000 | 92.800 | 96.700 | 73.300 | 118.630 | 117.273 | 96.420 | 153.050 | 185.322 |
| Cheltuieli totale | 127.783 | 136.601 | 121.857 | 98.025 | 90.516 | 84.093 | 86.654 | 104.925 | 96.488 | 97.412 | 99.154 | 93.495 | 101.396 | 150.964 | 158.519 |
| Profit / pierdere brută | -1.783 | -14.601 | -19.857 | 3.975 | 12.433 | 17.907 | 15.346 | -12.125 | 212 | -24.112 | 19.476 | 23.778 | -4.976 | 2.086 | 26.803 |
| Profit / pierdere netă | -3.043 | -15.821 | -20.877 | 2.955 | 11.403 | 16.912 | 14.326 | -13.053 | -755 | -24.845 | 15.917 | 20.260 | -7.565 | 1.437 | 22.514 |
| Active imobilizate | 743.493 | 756.573 | 769.418 | 779.096 | 789.941 | 801.881 | 815.339 | 809.164 | 819.304 | 812.876 | 820.196 | 826.906 | 659.346 | 665.322 | 681.501 |
| Active circulante | 94.086 | 80.485 | 80.401 | 95.766 | 86.692 | 52.825 | 35.045 | 19.780 | 22.483 | 22.597 | 43.622 | 34.521 | 17.267 | 17.496 | 9.808 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 6.530 | 6.530 | 6.530 | 6.447 | 5.965 | 5.965 | 5.965 | 3.833 | 2.946 |
| Creanțe | 4.561 | 1.550 | — | — | — | 10.472 | 7.616 | — | 42 | 1.944 | 232 | 17.583 | 862 | 6.722 | 1.786 |
| Casa și conturi la bănci | 89.525 | 78.935 | 80.401 | 95.766 | 86.692 | 42.353 | 20.899 | 13.250 | 15.911 | 14.206 | 37.425 | 10.973 | 10.440 | 6.941 | 5.076 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 612 |
| Datorii | 39.991 | 36.427 | 33.367 | 37.532 | 42.258 | 31.733 | 44.323 | 37.209 | 36.999 | 29.931 | 33.431 | 46.957 | 57.283 | 55.922 | 66.462 |
| Capitaluri proprii | 797.588 | 800.631 | 816.452 | 837.330 | 834.375 | 822.973 | 806.061 | 791.735 | 804.788 | 805.542 | 830.387 | 814.470 | 619.330 | 626.896 | 625.459 |
| Capital subscris vărsat | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 | 55.210 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | — | — | — | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAZACU SNC |
| Nr. reg. com. | J1992001232092 |
| EUID | ROONRC.J1992001232092 |
| Formă juridică | SNC |
| Înmatriculare | 1992-08-20 |
| Sediu social | Bld. Dorobanţilor, 2 BIS, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.2 BIS, BL.25B, AP.28 |
| Telefon | 0239679067 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 30 NOIEMBRIE SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ABYLIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ACILECOM SRL | aceeași clădire |
| ACSIAL SRL | aceeași clădire |
| ADPERSAL SRL | aceeași clădire |
| ADRIODORA SRL | aceeași clădire |
| AER CLIMA SRL | aceeași clădire |
| AGRAR KULTUR MACHINERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGRI MARTPAV S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO GIUSFILI SRL | aceeași clădire |
| AGROTRADING SRL | aceeași clădire |
| AJ GLAMOUR SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2022 – 2025 |
| 4120 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25