CRAZE COUTURE S.R.L.
CUI 31068618 · J2013000191405
CRAZE COUTURE S.R.L. are CUI 31068618, nr. de înregistrare J2013000191405, înmatriculată pe 09.01.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2024: cifră de afaceri 118.878 lei, profit net 10.912 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 119 mii lei · mediana 199 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 385% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.2% · mediana 1.6% | 575% din mediană |
| Cifră pe salariat | 119 mii lei · mediana 224 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 118.878 | 12.487 | 210.412 | 257.627 | 226.251 | 212.751 | 108.509 | 6.607 |
| Venituri totale | 118.878 | 12.487 | 210.412 | 257.627 | 226.251 | 212.751 | 108.509 | 6.607 |
| Cheltuieli totale | 106.777 | 41.908 | 116.773 | 108.907 | 104.870 | 89.884 | 37.556 | 326 |
| Profit / pierdere brută | 12.101 | -29.421 | 93.639 | 148.720 | 121.381 | 122.867 | 70.953 | 6.281 |
| Profit / pierdere netă | 10.912 | -29.490 | 91.688 | 146.411 | 118.176 | 116.484 | 67.703 | 6.085 |
| Active circulante | 91.140 | 87.934 | 454.626 | 364.913 | 223.400 | 167.097 | 77.282 | 6.154 |
| Stocuri | 22.509 | 22.919 | 21.796 | 4.984 | 13.981 | 12.750 | 3.346 | 1.400 |
| Creanțe | 51.100 | 63.178 | 78.107 | 74.400 | 56.384 | 52.391 | 31.455 | 462 |
| Casa și conturi la bănci | 17.531 | 1.837 | 354.723 | 285.529 | 153.035 | 101.956 | 42.481 | 4.292 |
| Cheltuieli în avans | 30.000 | 30.000 | 30.000 | 30.000 | 30.000 | 30.000 | — | — |
| Datorii | 10.813 | 18.519 | 5.845 | 7.820 | 12.718 | 11.591 | 3.494 | 69 |
| Capitaluri proprii | 110.327 | 99.415 | 478.781 | 387.093 | 240.682 | 185.506 | 73.788 | 6.085 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRAZE COUTURE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000191405 |
| EUID | ROONRC.J2013000191405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-09 |
| Sediu social | Str NICOLAE SEBE, 12, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NICOLAE SEBE, NR.12, BL.L37, SC.2, AP.60 |
| Telefon | 0722499554 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREI SI DENI AVANTAJ SRL inactiv | aceeași clădire |
| ONIX BABY SRL | aceeași clădire |
| PRO AUTO TITAN SRL | aceeași clădire |
| THRIVANTA BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| WEB MEDIA WORKS SRL | aceeași clădire |
| COMAX 2000 SRL | 37 m |
| LA BORDEI SRL inactiv | 37 m |
| FULL MONTY STUDIO SRL inactiv | 41 m |
| REAL LIFE EVOLUTION SRL | 41 m |
| REPARATIE IT & TELECOM SRL-D inactiv | 41 m |
| REPLAY TRADING SRL inactiv | 41 m |
| DECO ART 4 YOU SRL inactiv | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 35294979 | RADU IOAN. VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 36430904 | WEB MEDIA WORKS SRL |
| 43970729 | THRIVANTA BUSINESS S.R.L. |
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25