DA HR CONSULTING SRL
CUI 31069095 · J32/10/2013
DA HR CONSULTING SRL are CUI 31069095, nr. de înregistrare J32/10/2013, înmatriculată pe 09.01.2013. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2025: cifră de afaceri 281.859 lei, profit net 182.944 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 282 mii lei · mediana 124 mii lei | 227% din mediană |
| Profit net | 183 mii lei · mediana 17 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 64.9% · mediana 19.4% | 335% din mediană |
| Cifră pe salariat | 282 mii lei · mediana 172 mii lei | 164% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 281.859 | 299.328 | 298.792 | 216.226 | 193.001 | 147.045 | 166.623 | 125.895 | 122.652 | 124.660 | 122.446 | 108.121 | 109.476 |
| Venituri totale | 282.556 | 300.753 | 298.792 | 216.248 | 193.001 | 147.045 | 166.623 | 125.895 | 122.652 | 124.860 | 122.485 | 108.123 | 109.482 |
| Cheltuieli totale | 96.793 | 77.462 | 62.814 | 80.830 | 92.669 | 46.888 | 37.892 | 31.166 | 38.634 | 43.496 | 38.251 | 26.108 | 17.664 |
| Profit / pierdere brută | 185.763 | 223.291 | 235.978 | 135.418 | 100.332 | 100.157 | 128.731 | 94.729 | 84.018 | 81.364 | 84.234 | 82.015 | 91.818 |
| Profit / pierdere netă | 182.944 | 220.297 | 233.049 | 133.300 | 98.441 | 98.798 | 127.065 | 93.470 | 82.790 | 80.125 | 80.560 | 78.771 | 88.533 |
| Active circulante | 192.241 | 265.449 | 245.798 | 138.187 | 102.885 | 103.754 | 133.367 | 96.552 | 89.067 | 84.357 | 151.158 | 143.510 | 92.187 |
| Creanțe | 162.515 | 201.343 | 236.682 | 120.121 | 84.683 | 74.417 | 124.314 | 73.905 | 77.967 | 62.272 | 140.842 | 130.789 | 78.259 |
| Casa și conturi la bănci | 29.726 | 14.106 | 9.116 | 18.066 | 18.202 | 29.337 | 9.053 | 22.647 | 11.100 | 22.085 | 10.316 | 12.721 | 13.928 |
| Datorii | 8.435 | 44.910 | 12.509 | 4.456 | 4.204 | 4.709 | 4.043 | 2.661 | 4.487 | 1.647 | 3.093 | 7.255 | 3.454 |
| Capitaluri proprii | 183.806 | 220.539 | 233.289 | 133.731 | 98.681 | 99.045 | 129.324 | 93.891 | 84.580 | 82.710 | 148.065 | 136.255 | 88.733 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DA HR CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J32/10/2013 |
| EUID | ROONRC.J32/10/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-09 |
| Sediu social | Str. CERNEI, 2, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CERNEI, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIVE SUPPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| BM BAU MANAGEMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CEPROCS ENGINEERING SRL | aceeași clădire |
| D & A EXPERT SRL | aceeași clădire |
| DA SMARTTEAM EXPERT SRL | aceeași clădire |
| DAIA TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| FOKUS LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| KERN & SOHN S.R.L. | aceeași clădire |
| MAKY REAL ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| RN2 OPERATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| SPM SUPPORT HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| TECH SOLV ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7490 | 2019 – 2025 |
| 6920 | 2018 |
| 7490 | 2013 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25